0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Ahşap Bebek Odası Aksesuarları

Ahşap Bebek Odası Aksesuarları

Ahşap bebek odası aksesuarları, bebek odası dekorasyonunda en fazla talep edilen ürünlerdir. Ahşap, daima kaliteli bir mobilya çeşidi olmuştur. Bebek odalarında sıklıkla tercih edilen ahşap ürünler, hem sağlık açısından ve hem de görüntü bakımından oldukça sade ve doğaldır. Bebekleri için her şeyin en doğalını isteyen anne ve babaların tercihi dolayısıyla ahşaptan yana olmaktadır. Ahşap ürünler, aynı zamanda görünüşleri ile de göz doldurucu olmuştur. Ahşap mobilya ve aksesuarlar, modası hiç geçmeyecek olan ürünlerdir. Yıllar geçse de ahşap, yaşamın her evresinde moda olmuş ve klasını korumuştur. Özellikle bebek odalarına çok yakışan ahşap mobilyalar ve aksesuar ürünleri birbirinin tamamlayıcısı olarak dizayn edildiğinde harika bir bebek odası yaratmak mümkündür.

Bebek Odasında Ahşap Esintiler

Ahşap bebek odası aksesuarları genel olarak her mobilya ile uyum içerisinde olacağından, sıklıkla tercih edilmektedir. Genel olarak pastel tonlarda olan ahşap aksesuarlar, duvara asılan ışıklandırmalı ya da aydınlatmasız modellerle bebek odasına şıklık katar. Bebek odaları ile uyumlu, bebeğinizin hayal dünyasını yansıtacak tarzda ahşap bebek aksesuarları ile süslenmiş bir oda, oldukça sevimli olacaktır. Duvarların rengi ile uyumlu olarak, duvarlara asılacak ahşap süsler içinde en fazla tercih edilen modeller; bulut figürleri, hayvan figürleri, ışıklandırmalı tablolar ve raflar olmuştur. Özellikle ahşap raflar, çok hoş görünmesinin yanı sıra kullanışlı olan bir modeldir. Bebeğin çeşitli oyuncakları, minik çerçeveleri ya da sevimli bibloları için ahşap raflar oldukça hoş bir seçim olacaktır.

En Modern Bebek Odaları İçin Ahşap Aksesuarlar

Ahşap bebek odası aksesuarları, bebek odasını dekore ederken bir yandan işlevselliği ile bir yandan da doğal zarafeti ile çok rağbet gören ürünlerdir. Günümüzde en modern bebek odalarını dizayn ederken, ahşabın doğallığından ve sadeliğinden şaşmayan ebeveynlerin severek kullandığı bir diğer ahşap bebek odası aksesuarı da isimlikler olmuştur. Çeşitli modellerde üretilen ahşap isimlikler, kapı süsü ya da duvar süsü olarak bebek odalarında yerlerini almışlardır. Özellikle ışıklandırma detayı olan ahşap ürünler ise; bebek odalarında gece lambası ihtiyacını da karşılayarak gözde ürünler arasında yerini almıştır.

 

Aranacak kelime