0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Ahşap Bebek Odası Takımları ve Fiyatları

Ahşap Bebek Odası Takımları ve Fiyatları

Yaşamın ilk yıllarında her şeyi dokunarak ve ağzına alarak keşfeden bebekler için sağlıklı malzemelerden oluşan bir oda hazırlamak büyük önem taşıyor. Bu noktada kanserojen etkileri bulunan plastikler yerine sağlıklı ahşap malzemelere bebek odası takımlarında yer vermekte yarar var. Doğal ahşap malzemeden üretilen ve kullanılan boyalarda da zararlı içeriğe yer verilmeyen bebek odası takımları kanserojen etki taşımaması sebebiyle ilgi görüyor. Firmamızda ahşap bebek odası takımları ve fiyatları bebeğinize özel hazırladığımız projeler çerçevesinde belirleniyor. Buna ek olarak bebeğinizin odasında kullanacağınız mini ahşap objeleri de firmamızdan temin edebilirsiniz.

Rahatlatıcı Ahşap Bebek Odası Takımları ve Fiyatları

Ahşap bebek odası takımları ve fiyatları hakkında bilgi edinmek isteyenlerin çıkış noktası yalnızca malzemenin sağlıklı ve dayanıklı olması değil. Görsel açıdan da dokunsal açıdan da ahşabın psikolojik ve fizyolojik açıdan olumlu etkileri olduğu biliniyor. Dolayısıyla ahşaptan mamul bir oda takımı ile bebeğinize ve orada bolca vakit geçirecek olan kendinize rahatlama duygusu armağan edebilirsiniz. Plastik türevlerinin aksine elektrostatik yük tutmayan ve yalıtkan olan ahşap aynı zamanda bakteri tutmayan yapısı ile de kullanıcılarına konfor sağlıyor.

Dayanıklı ve Estetik Ahşap Bebek Odası Takımları ve Fiyatları

Ahşap bebek odası takımları ve fiyatları büyük ölçüde tasarıma bağlı olarak değişiyor. Kolayca şekillendirilebilen ağaç kullanılarak değişik tasarımlara imza atmak mümkün olabiliyor. Web sitemizdeki projeleri inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Oldukça dayanıklı olan bu malzemeleri uzun süre güvenle kullanabilirsiniz. Bebek odalarını yalnızca kısa süre kullanılabilecek mobilyalar olarak değerlendirmek istemiyorsanız ihtiyaca göre değiştirilebilen tasarımlardan, büyüyen ahşap yataklardan yararlanabilirsiniz. Oda aksesuarlarında yapacağınız küçük değişikliklerle bebek odası takımını miniğinizin ilerleyen yaşlarında da keyifle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Aranacak kelime