0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Ahşap Bebek Süsleri

Ahşap Bebek Süsleri

Ahşap bebek süsleri, bebeği olacak olan insanlar için bebeğin odasını dizayn ettiği zaman odanın bazı yerlerine süs eklemek ister. Bu ahşap süsler hem sağlık açısından hem de görüntü açısından oldukça güzel durmaktadır. Ahşap süsler biraz da odaların içerisinde günümüz ürünlerine bakarak bebek odanızın havasını biraz daha farklı bir atmosfere çevirebilir. İçeride nostalji havası yaratabilir. Eğer nostaljiden hoşlanıyorsanız tercihiniz kesinlikle ahşap ürünlerden olmalıdır. Plastik maddelerden yapılan bir çok ürünler piyasada yer almaktadır bu ürünler ahşap ürünlere göre içerisinde bulunan maddelerden dolayı zarar verici olabilir. Ancak bebeğinizin odasında farklılık yaratmak isterseniz ya da bebeğiniz için daha sağlıklı bir ortam yaratmak isterseniz eğer ahşap ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Ahşap Bebek Süsleri Fikirleri Nelerdir?

 Ahşap bebek süsleri, ahşap severler için oldukça aranan aksesuarlar arasındadır. Piyasa da özellikle bu ürünlerin satıldığı yerler mevcuttur. Fikir olarak bebeğinizin odasına canlılık katmak ve farklılık yaratmak isterseniz birkaç ufak detay ile bütün bunları yapabilmeniz mümkündür.

  • Bebekler için planlanmış bir nevi tahterevalli görevi görmekle birlikte bebeğiniz 1 yaşına ya da 2 yaşına geldiği zaman üzerinde oldukça eğlenebileceği bir üründür. Sallanan oyuncaklar, sallanan bisiklet. Yine ahşap olan ürünü tercih ettiğiniz zaman sağlıkla bebeğinizin kullanmasına olanak sağlayabilirsiniz.
  • Şimdilerde çok sık satılmaya başlayan bebeğinizin baş harflerinden oluşan ufak tren seti satın alabilirsiniz. Önde tren arkasında bebeğinizin (ismine göre de direkt isim yazılı olarak da satın alabilirsiniz) ortasında ya da kenarına kalp detaylarına yer verebilirsiniz. Genel olarak tekerlekli bir üründür çok fazla yer kaplamaz eğer bebeğinizin odasında dekorasyon ürünleri koymak için raf mevcutsa oraya yerleştirebilirsiniz.
  • Bir diğer ahşap ürün olan ve oldukça odaya şıklık katan bebeğinizin odasında küçük komidin varsa üzerine koyabileceğiniz ahşap isimliktir. Bu ahşap isimlikler dilemiş olduğunuz her renkte yapılır beyaz bir ahşap isimliğin üzerine gri dökülen sim detayları hem zariflik hem de şıklık katacaktır. Ebat olarak orta büyüklüktedir ayakta durma özelliğine sahiptir. Dilerseniz isimliğinizin üzerine kalp detayı ya da bebeğiniz kız ise prenses tacı erkek ise kral tacı detayı verebilirsiniz.

Ahşap Bebek Süsleri Nerede Satılır?

Ahşap süsleri konusunda organik olan ürünleri tercih etmeniz bebeğinizin cilt sağlığı açısından büyük önem taşıyor. Bundan dolayı ürün seçiminde titiz hareket etmelisiniz. Bu konuda size sunduğumuz hizmet içeriğinden profesyonel bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Aranacak kelime