0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Ahşap Duvar Süsleri

Ahşap Duvar Süsleri

Ahşap duvar süsleri hem salon hem yatak odası, hem çocuk odası hem mutfak hem de holde rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Ahşap duvar süslerinin pek çok çeşit, renk, modeli bulunmaktadır. Ahşap duvar süslerinin salon için uygun olanları daha çok tablolar, ahşap saatlerdir. Ahşap duvar süsleri ile salonun şıklığına şıklık eklenmekte ayrı bir hava ve renk katmaktadır. Aynı zamanda salon için ahşap çerçevelerde dekoratif olarak tercih edilmektedir. Salonlarda olduğu gibi yatak odalarında da yine ahşaptan yapılmış duvar süslerini görmek mümkündür. Ahşabın farklı dokusu, duruşu ve güzelliği ile yatak odalarına da ayrı bir sıcaklık katabilir, farklı bir hava oluşturabilirsiniz. Yine yatak odaları içinde ahşaptan yapılmış çerçeveler, tablolar, kalp ve yıldız gibi motiflerin işlendiği ahşap duvar süslerini kullanabilirsiniz.

Ahşap duvar süsü modelleri

Ahşap duvar süsleri çocuk odalarında da tercih edilmektedir. Özellikle ahşabın oyularak yapıldığı isimlikler çocuk odalarının son zamanlarındaki vazgeçilmez parçaları arasında yer almaktadır. Çocuk odaları için yapılan ahşap duvar süslerinin doğal görünümlü olarak yapılanları olduğu gibi beyaz boya ile boyananları da bulunmaktadır. Çocuk odasına hangi renk veya model uygunsa ona göre seçim yapılabilir. Erkek çocuk odaları için ahşaptan yapılmış araba motifli duvar süsleri en çok tercih edilenlerden biridir. Aynı zamanda yine ahşaptan yapılmış tabloları, ağaç figürleri, raflar, bulut, çiçek, yıldız motifleri de çocuk odası duvarlarını süslemektedir.

Ahşap duvar süsü örnekleri

Ahşap süsleri yatak odası, çocuk odası, salonda kullanıldığı kadar mutfakta da boy göstermektedir. Mutfak duvarları ahşaptan yapılmış olan raflar, desenli ahşap duvar süsleri ile renklenmektedir. Tencere, tava, çaydanlık gibi ürünler ahşap ile işlenerek mutfak duvarlarındaki yerini almaktadır. Aynı zamanda kalp, kuğu formunda olan raflar da yine mutfaklarda en çok tercih edilen ahşap parçalardır. Evin giriş bölümü ve hol gibi alanlarda ahşap duvar süslerini veya aksesuarlarını görmek mümkündür. Ahşaptan yapılmış çerçeveler, aynalar, tablolar, yalancı pencereler holleri süslemekte ayrı bir hava ve güzellik katmaktadır. Ahşabın doğal ve şık duruşu ile sizlerde evinizi süsleyebilir, farklı bir hava oluşturabilirsiniz.

Aranacak kelime