0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Ahşap Mobilya Süsleri

Ahşap Mobilya Süsleri

Ahşap mobilya süsleri ile birlikte ahşap mobilyalar her zaman eviniz de bulunan ve evinize ayrı bir hava katan mobilya türlerindendir. Evinize adeta eski ve nostalji zamanlarını getirerek evinizde mevcut olan havayı bir anda değiştirecektir. Ekstra olarak evinizde genel olarak kullanmak istediğiniz detaylar ahşap olacak ise kullandığınız ya da alacak olduğunuz mobilyalar sade olacaksa kesinlikle ahşap detaylara yer vermeniz gerekmektedir. Koltuklarınızın kol detaylarında olan ahşap detaylar ya da arka kısmında olan ahşap detaylar koltuğunuz da şıklıktan yana daha modern bir görüntü oluşturacaktır. Bu sebepledir ki sadelikten hoşlanıp evine modernlik katmak isteyenler kesinlikle ahşap mobilya süsleri detaylarına önem vermelidir.

Ahşap mobilya süsleri neleri kapsar?

Ahşap mobilya süsleri, bir çok ürünleri kapsayabilir. Eviniz de nerede ahşap aksesuar görmek isterseniz ilgi alanınız ya da kafanız da oluşturduğunuz modellere göre ahşap aksesuarları bulmanız mümkündür. Bunlardan bazıları;

Askılıklar: Askılıklar evinizin en önemli detayıdır. Sade ya da demirden askı istemiyorsanız eğer ahşap bir askılık yaptırıp hem de daha dayanıklı ve kaliteli olarak yapılan bir askılık için evinizde yer verebilirsiniz. Mobilya renginize uygun olarak seçtiğiniz askılık eviniz de farklı bir renk katacaktır.

Aydınlatmalar: Aydınlatma aksesuarları evinizin bir nevi en önemli malzemelerinden bir tanesidir. Evinizde sadelikten uzak olan bir görüntü meydana getirir. Ahşap olarak yapılan ve renkli renkli olarak ışık saçabilen aydınlatmalar akşam evinizde oturduğunuz zaman hem gözlerinizin yorulmasından sizi kurtaracak hem de loş bir ortam yaratacaktır.

Cıvatalı ayaklar: Cıvatalı ayaklar masanız ahşap ise ona uyumlu olarak tasarlanıp hem sandalyeniz hem de masanızın altında ayakta durmasını sağlamak için cıvatalı ayak aksesuarlarını ahşap mobilya süsleri olarak kullanabilirsiniz.

Kulplar: Şimdilerde bir çok mağazalarda bulunan geçmiş zamanlarda kullanılan kulplar ortaya çıkmıştır. Bu kulplar diğer kulplardan farklı olarak dizayn edilmiş oldukça şık bir görüntü sergilemektedir. Ahşap kulpların üzerine yuvarlak renkli kulplar ya da çiçekli kulplar inşa edilerek mobilyanıza takmanız için üretilmiştir. Yuvarlak çiçekli kulpları tercih edip bir çok yer de kullanabilirsiniz ister çekmeceleriniz de ister konsolunuz da isterseniz de giyinme dolabınız da kullanabilirsiniz.

 Ahşap mobilya süsleri nerelerde satılır?

Ahşap mobilya süslerini ahşap mobilya satan mağazalardan dilerseniz de internet sitelerinden iyi bir araştırma yaparak bulabilmeniz mümkündür. Ev dekorunuza göre karar verip dilediğiniz renk ve desende tercih edebilirsiniz.

Aranacak kelime