0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Ahşap Süsler Modelleri

Ahşap Süsler Modelleri

Ahşap süsler modelleri oldukça fazladır. Ahşabın kendine has dokusu, rengi ev dekoruna ayrı bir hava ve renk katmaktadır. Ahşaptan yapılan mobilyalar, ahşaptan yapılan süsler ev dekorunda son zamanlarda daha sık kullanılmaya başlamıştır. Ahşap ürünlerin boyanarak kullanıldığı süsler mevcut olduğu gibi boyanmadan doğal hali ile kullanıldığı modeller de bulunmaktadır. Ahşap süs modelleri içinde en sık kullanılanlar ise duvar süsleridir. Ahşaptan yapılmış çerçeveler, saatler, aynalar, tablolar, desenli dekoratif ürünler en sık kullanılan ahşap süsler arasında yerini almaktadır. Ahşap süsler evin tüm odaları için tercih edilebilir. Salon, mutfak, yatak odası, çocuk odasında ahşap süslere yer verebileceğiniz gibi evin holünde de ahşap süslerin kendine has büyüsünden faydalanabilirsiniz.

 Ahşap süsler

 Ahşap süsler modelleri arasında boyanmış ve boyanmamış olan modeller bulunmaktadır. Ahşap süslerin içinde son zamanlarda dikkat çeken ürünlerden biri de ahşabın işlenerek, oyularak yapıldığı kapı süsleridir. İsim, dua gibi yazıların yer aldığı ahşap kapı süsleri son zamanların favorileri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda yine ahşap ile yapılan anahtarlıklarda en çok ilgi gören ürünler sıralamasında bulunmaktadır. Ahşap hem şık duruşu hem de kullanışlı oluşu ile ev dekorunda, ev mobilyalarında giderek daha sıklıkla tercih edilmeye başlamaktadır.

Doğal ahşap süsler

 Ahşap süsler modelleri arasından bir diğeri de doğal ahşap malzemeden yapılan mumluklardır. Ev dekoruna ayrı bir renk katan ahşap mumluk ve şamdanlar ile sizlerde evinizin dekoruna ayrı bir hava katabilirsiniz. Ahşap süsler hem klasik mobilyaya hem de spor tarzda olan mobilyalar ile uyum içinde kullanılabilmektedir. Ahşaptan yapılan süslerin modelleri giderek artmaktadır. Hayatın her alanında bu süslere, ürünlere giderek daha çok rastlanır hale gelmektedir. Ahşap malzeme ile yapılan nişan tepsileri, duvar süsleri, hediyelik eşyalar, buzdolabı magnetleri, dekoratif oyuncaklar, dekoratif objeler gibi pek çok model ve örneği bulunmaktadır. Ev dekorunun her noktasında kullanılabileceği gibi aynı zamanda hayatın her alanında ahşap süsler ve ürünler tercih edilebilir. Hem otantik duruşu hem de şık oluşu insanları bu süslere, ürünlere gün geçtikçe daha çok itmektedir.

Aranacak kelime