0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Ananas Halı

3.200,00 

Çocuk odalarının en önemli eşyalarından biri de halıdır. O halıyı seçmekte çok zorlanıyor iseniz bu halıya bir bakmalısınız.

Ölçü: 140×200 cm
Malzeme: %100 Pamuk
-Doğal Boya
-El Yapımı
Çamaşır makinesinde yıkanabilir
Sertifikalar: ISO9001, 14002, 18001. Ayrıca çocuklar için yapılan düzenlemelere uyumlu doğrulayan AITEX (Teknolojik Tekstil Enstitüsü) sertifikasına sahiptir.

Stok kodu: lc55 Kategoriler: ,

Açıklama

Aileler için evin en özel odası olarak hazırlanan çocuk odaları çok büyük bir öneme sahiptir. En değerlileri çocuklarının odası için tüm eşyaları özenle seçerek çocuklarının sağlıklı, rahat ve ferah bir ortamda büyüyüp gelişmesini isterler. Çocuk odalarının en önemli eşyalarından biri de halıdır. Çünkü çocuklar yerde oyunlar oynayıp çok fazla vakit geçirirler. Ananas halı çocuk odaları için tasarlanmış el dokuması bir halıdır. Çocukların sağlığı ve rahatı düşünülerek dokunmuştur. Çocukların bağışıklık sistemi yetişkinlere göre daha zayıf olduğundan halı toz ve mikrop barındırmayacak şekilde antibakteriyel özelliktedir. % 100 pamuklu yapısı ile oldukça yumuşak ve rahattır. Bir yaz meyvesi olan ananas deseni ile çocuğun odasına sıcak bir ferahlık katar.

Aranacak kelime