0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Bebek Dolabı

Bebek Dolabı

Anneler bebeklerini beklerken oldukça heyecanlı olurlar. Uzun bir yolculuğun ardından gelecek olan bebek için çeşitli hazırlıklar yapar, onu güzel şekilde karşılamak isterler. Bunun için ise gerekli hazırlıkları erkenden yapmaya koyulurlar. Bebek için yapılacak olan bu hazırlıklar da mutlaka kaliteli ürünler, sağlam ve kullanışlı ürünler alınmak istenmektedir. Kaliteli ve kullanışlı ürünleri bulmak için firmamıza göz atmak yeterli olacaktır. Firmamız içerisinde bebek eşyaları kapsamında birçok alternatif yer almaktadır. Özellikle bebek dolabı konusunda farklı farklı seçenekler anneleri ve babaları bekliyor.

Bebek Dolabı Modelleri

Bebek dolapları annelerin alırken en hassas olduğu bebek eşyalarından biridir. Bebeğin bütün eşyalarının sığdırılacağı, portatif, fazla yer kaplamayan, kullanışlı ve hoş görünümlü dolaplar talep edilmektedir. Sitemiz içerisinde bu istekleri karşılayacak olan birçok dolap alternatifi yer almaktadır. Dolaplarımız genelde iki kapılı ve birkaç çekmeceden oluşmaktadır. Bebeğin kıyafetleri rahatlıkla asılabilir, iç çamaşırı ve çorap gibi ürünleri de çekmecelere yerleştirilebilir. İsteğe göre çekmeceler dolabın içinde ya da dışında olabilir. Dolaplarımız isteğe göre camlı ya da aynalı olabilmektedir. Ancak genelde bebeklerin güvenilirliği için dolaplarımızı aynasız ya da camsız tasarlıyoruz.

Bebeklerin Cinsiyetlerine Göre Bebek Dolabı

Elbette dolabın kullanışlı olmasının yanı sıra cinsiyete uygun şekilde tasarlanmasına da önem vermekteyiz. Eğer kız bebek olacaksa çiçekli, meyve desenli, çizgi dizi karakterli, kalp desenli modeller barındırmaktayız. Erkek bebek için ise araba, gemi, çizgi film karakterleri bulunan dolaplar oluşturmaktayız. Cinsiyete uygun şekilde istemeyenler için ise firmamız içerisinde sade modeller bulunmaktadır. Çoğu zaman beyaz renkte dolap modelleri bulunmaktadır. Ama firmamız istenen her renkte dolap barındırmaktadır.

Bebek Dolaplarında Kullanılan Hammaddeler

Bebek dolapları yapılırken zararlı olmayan hammaddelerden yapılmaktadır. Bebeğe hiçbir zararı olmasın diye daha sağlıklı şekilde oluşturulmaktadır. Kıyafetleri dolabın içerisindeyken herhangi bir kötü madde ile etkileşime girmez. Böylece bebeğe de zararlı olmaz. Bu durum oldukça önemlidir. Onun dışında fiyatlar da ortalamadır. Bütçeyi aşırı zorlayıcı fiyatlandırmalar yapılmamaktadır. Herkes için uygun dolap modeli firmamız da yer almaktadır. Her eve her bütçeye her bebeğe uygun dolapları barındırıyoruz.

 

Archimommies Bebek Dolabı

Archimommies Bebek Dolabı

Aranacak kelime