0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

10 sonuç gösteriliyor

Bebek odasında raflar; dekorasyonun vazgeçilmez ve hayat kurtarıcı ahşap parçalarıdır. Rafların üzerine gelecek ürünler odanızla bir bütün olacaktır. Böyle bebek odası raf aksesuarları ile odanıza sıcak bir hava katabilirsiniz.  Rafları hem depolama alanı gibi hem de duvarda duran güzel bir dekorasyon olarak hatta oda tamamlayıcı olarak düşünebilirsiniz. Farklı tasarımdaki rafların üstüne farklı dekoratif ürünleri koyarak odayı canlandırmaya ne dersiniz? Belki bu ürünler ahşap obje, mini aydınlatmalar, diş kaşıyıcıları, peluş oyuncaklarınız ve mini masal kitaplarınız olabilir.

Bebek Odası Raf Aksesuarları Çeşitleri

Bebek odasında mobilya kısmını hallettikten sonra raf ve aksesuarlarla odayı süsleme kısmı kalıyor. Peki bu süsleme kısmında hiç konsept düşündünüz mü? Yıldızlar mı, bulutlar mı, aydedeler mi siz ne olmasınız isterdiniz? Yada onlardan bambaşka siyahlı grili daha çok iskandinav tarzına yakın bir oda mı veya daha soft beyazlar açık tonlarla bohem tarzını yansıtmak mı? Online ve mağazada bulabileceğiniz bir çok çeşit mevcuttur. Mini aydınlatma, ahşap objeler, kanvas tablolar, kumabaralar gibi ürünler mevcuttur. Önümüzde bir sürü seçenek varken karar vermek zor olabilir. Peki bu aşamada mağazamıza gelip bizimle konuşarak size fikirler verebiliriz. Odanızdaki rafın üzerindeki aksesuarları gelin beraber oluşturalım. Siz bize tarzınızı söyleyin ve bizde size bir kombin oluşturalım. Bir mağazaya girip aksesuarlarından tutunda halısına ve perdesine kadar odanızı buradan halledip mutlu bir şekilde çıkabilirsiniz.

Bebek Odası Raf Aksesuarları Fiyatı

Bebek odasında sınırsız bir şekilde aksesuar kullanabilirsiniz. İster duvarlarında hareketler yaratabilir ister raflarda farklı tasarımlar uygulayıp bir kaç tane raf kullanıp üzerine gelecek olan aksesuarları istediğiniz kadar seçebilir masal kitaplarıyla beraber bir bütün oluşturabilir. Her bir objenin kendi kalitesine uygun fiyatlar verilmiştir. Bu fiyatları ister mağazamızdan öğrenebilir isterseniz online dan devam edebilirsiniz.

Aranacak kelime