0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Bebek Odası Takımları Beyaz

Bebek Odası Takımları Beyaz

Bebek odası takımları beyaz, ahşap olmak üzere genel olarak iki türlü olarak üretilmektedir. Ahşap olan model satılıyor olsa da daha çok beyaz mobilyalar tercih edilmektedir. Beyaz mobilyaların şıklığı ve zarifliği anne ve baba adaylarını heyecanlandırmakta ve tercih etmelerine neden olmaktadır. Beyaz bebek odası mobilyaları hem erkek hem de kız bebekler için uygundur. Erkek bebek odaları ile kız bebek odalarında kullanılan beyaz mobilyaların türü, desenleri ve içinde kullanılan diğer renk veya motifleri farklılık göstermektedir. Kız bebek odalarında daha çok camlı ve tüllü dolaplar, içinde pudra veya pembenin de barındığı beyaz mobilyalar tercih edilmektedir. Erkek bebek odalarında ise gemici motifi ön plandadır.

Erkek Bebek Odası Takımları

Bebek odası takımları beyaz mobilya konusunda ilk sırada yer almaktadır. Ahşap formda üretilen erkek bebek odaları olsa da beyaz mobilya ve aksesuarlar her zaman için ilk sırada yer almaktadır. Erkek bebek odası takımlarında daha çok gemici motifi ön plandadır. Beyaz beşik, beyaz gardırop, beyaz şifonyer olarak çeşitli parçalardan oluşmaktadır. Beyaz mobilyalar doğru aksesuarlarla birleşerek şık bir bebek odasına dönüşmektedir. Erkek bebek odalarında daha çok beyaz mobilya mavi tonlarındaki aksesuarlarla zenginleştirilmektedir. İçinde beyaz ve mavi tonlarının bulunduğu avize, perde, halı gibi aksesuarlarla mobilyalar tamamlanmaktadır. Yine nevresim seçiminde de mobilya seçiminde olduğu gibi bebeğin cinsiyetine göre seçim yapılmaktadır. Mavi, sarı, krem, beyaz tonlarının bulunduğu nevresim takımları, battaniyeler tercih edilmektedir.

 Kız Bebek Odası Takımları

Bebek odası takımları beyaz mobilyalar seçilerek oluşturulmaya başlanmaktadır. Kız bebekler için beyaz mobilyalar tercih edilmekte daha sonra eklenen aksesuarlar ile oda daha da güzel bir hal almaktadır. Kız bebekler için beyaz gardırop, beşik, şifonyer seçilerek odada uygun alana yerleştirilmektedir. Ardından yine beyaz mobilyaya uyum sağlayacak tonlarda perde, halı, avize, aydınlatma, gece lambası, sallanana sandalye veya tekli koltuk, battaniye, nevresim takımları alınarak oda tamamlanmaktadır. Beyaz olarak seçilen kız bebek odası mobilyaları pembe ve pudranın birleşimi ile şık ve naif bir görünüme kavuşmaktadır.

Aranacak kelime