0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Gösterilen sonuç sayısı: 17

Bebek Patikleri Modelleri

Archimommies olarak biz, mesleği mimarlık olan anne adayları bizler tarafından kurulmuş ve İstanbul Bağdat caddesinde ilk mağazamızı açarak tüm bebeklerimiz için hazırladığımız farklı tarz ve modellerde ürünlerimizi sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Bebek patikleri annelerin çocukları için önem verdikleri ürünlerin başında gelir. Tüm ürünlerimiz kalite standartlarına ve bebek sağlıklarına uygun olarak üretilmektedir. Bebeklerin ayaklarının üşümemesi için patiklerimizi kullanabilir, bebeklerinizin ayaklarını sıcak tutabilirsiniz. Özellikle uzun kış gecelerinde bebekleriniz uyurken bile ayakları üşümesin ve hasta olmasın diye bebek patikleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Patikler dışında daha farklı ürünleri de görmek isterseniz mağazamıza da uğrayabilirsiniz.  Bebek yuvası , müslin örtü, battaniye vb. birçok ürünü sizelere sunmaktayız.

Bebek Patikleri Fiyatları

Bebek Patikleri

Bebek Patikleri

Bebeklerinizin sağlıkları için en kaliteli ve sağlıklı ürünlerden üretilen bebek patikleri çeşitli modellerde üretilmiştir. Model çeşitleri olarak, sade, düz, desenli, resimli ve çok fazla model ve renkte patikler bulunmaktadır. İnternet sitemizdeki modelleri inceleyerek bebeğiniz için en uygun olanını ve beğendiğiniz bebek patik modellerini satın alabilirsiniz. Bebeklerin sevdiği renkler olan mavi, yeşil, pembe, kırmızı gibi birçok renkte üretilen patiklerimiz bebeklerinizin sağlıkları açısından önemli ve koruyucudur.

0 3 aylık Bebek Patikleri

Ürünlerimiz arasında yer alan patik modelleri arasında çeşitli desenlerde üretimlerde yapılmaktadır. Desenli patikler bebeklerin dikkatini çekmekte ve şık durmaktadır. Annelerin tercihleri üzerine özel desenli üretimlerimizde mevcuttur. Üretmiş olduğumuz patiklerimiz bebeklerin yaş durumlarına göre farklı farklı yapılmaktadır. Bebeğinizin yaşına yani aylık durumuna göre tüm ölçülerde aynı renk ve modelde patikleri bulabilirsiniz. Farklı renk ve desenlerde üretilen bebek patikleri bebek elbiselerine uyumlu olarak üretilmektedir. Sizler patik seçimlerini bebeğinizin elbiselerine göre desen belirleyerek seçebilir, özel sipariş verebilirsiniz. Sağlık açısından oldukça güvenli olan tüm bebek ürünlerimizi, bebekleriniz üşümesini önlemek, sağlıkların korumak için kullanabilirsiniz.

Online Sipariş

Ürünlerimizi internet sitemiz üzerinden inceleyebilir, fiyat karşılaştırması yapabilir ve beğendiğiniz ürünü seçerek alışveriş sepetine ekleyebilirsiniz. Sepete attığınız ürünlerin ödemelerini gerçekleştirerek kısa sürede elinize geçmesini sağlayabilirsiniz. Ödeme gerçekleştiği anda ürünleriniz kargoya yönlendirilecektir. İstanbul içerisinde 24 saat içerisinde, il dışında ise 3 gün içerisinde ürünler adreslerinize teslim edilir. Bebek ürünlerimizin tamamını başka online alışveriş sitelerinde de bulabilirsiniz. Sitemizde bulunan ürünleri inceleyerek en uygun fiyata sipariş verebilir ve o ürüne sahip olabilirsiniz.

Aranacak kelime