0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Bebek Uyku Seti Beşiğe Nasıl Takılır?

Bebek Uyku Seti Beşiğe Nasıl Takılır?

Bebekler zamanlarının çoğunu uyuyarak geçiriyor. Bu nedenle konforlu bir yatakta uyumaları hem sağlıklı gelişimlerinin bir parçası olan uykuyu iyi almalarını sağlayacak hem de kemik gelişiminin düzgün bir şekilde olmasına destek olacaktır. Bebek yataklarında kullanılan uyku setleri de sağlıklı gelişimi destekleme düşüncesinden hareketle seçilmelidir. Bu amaçla hareket edildiğinde seçilen uyku setinin kumaşı, boyası, süslemesi ve dikişinin bebeği rahatsız etmeyeceğinden emin olunması gereklidir. Bebeğin terlemesine neden olmayacak bir kumaş seçilmesi, sağlığa zarar verecek bir boya ile boyanmamış olması, dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardır. Özellikle bebeğin kendi kendine dönmeye başladığı zamanlarda vücudunu çizmesine neden olabilecek süsler uyku setinde yer almamalıdır. Bebeğiniz için en uygun uyku setlerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Uyku setleri ile ilgili olarak merak edilen bir başka husus da bebek uyku seti beşiğe nasıl takılır sorusudur?

Bebek Uyku Seti Beşiğe Nasıl Takılır ve Yıkanır?

Bebek uyku seti beşiğe nasıl takılır sorusu kadar önemli olan bir başka konu da bebek uyku setinin nasıl yıkanacağıdır. Zira bebeğin gün boyu, kucakta olup dolaştığı ya da beslendiği kısa aralıklar haricinde, zamanını geçirdiği beşiğinde bulunan uyku setinin temizliği, bebek sağlığı için mühim bir konudur. Bebek uyku setlerini kullandığınız deterjanın bebek için uygun olduğundan emin olmak şartıyla 30 derecede makinede yıkayabilirsiniz.

Doğru Şekilde Bebek Uyku Seti Beşiğe Nasıl Takılır?

Bebek uyku seti beşiğe nasıl takılır sorusuna yanıt vermek için uyku setinin parçalarını bilmekte yarar var. Bebekler için hazırlanan uyku setleri koruyucu kenar başlıklar içermektedir. Koruyucu kenarlarda bulunan bağcıkları beşik korkuluğuna bağlayarak uyku setinizi kolayca beşiğe takmanız mümkündür.

Aranacak kelime