0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Bebek Yatağı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebek Yatağı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebek yatağı alırken dikkat edilmesi gerekenler için detaylara gerekli önemi vererek bebeğinizi oldukça rahat hissettirebilirsiniz. İlk 6 ay annenin yattığı odada kalabilecek yataklar tercih edilmesi emzirme rahatlığı açısından önemlidir. Sert ya da çok yumuşak şilteler tercih etmemek gerekiyor. Yataklar bebeklerin hareketleri ve büyümesi ile orantılı olarak değiştirilmelidir. Yatak boyutunun gittikçe büyütülmesi gerekir. Sivri kısımları olmaması önem taşımaktadır. Çocuk sağlığına uygun malzemelerden üretilen yatakları tercih etmelisiniz. Böylece çarpma yaşanırsa sorun oluşmaz.

Bebek Yatağı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Hakkında

Bebek yatağı alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında şiltenin karyola ile tam uyumlu olması bulunur. Bebeğinizin huzurlu uyuması için fiziksel gelişimine uygun yatak seçimleri yapmalısınız. Tamamen güvenli olan beşikleri kullanmalısınız. Parmaklıklar arasındaki boşlukların doğru olması oldukça önemlidir. Sağlığa uygun olmayan malzemelerden üretilen bebek yataklarından kesinlikle uzak durmalısınız. Ayarlanabilir yataklar ile bebeğinizin düşmeyeceği konumları oluşturabilirsiniz. Yataktaki dönencelerin bebeğe gerekli uzaklıkta olması gerekir. Ayrıca yatağın da beşiğe tam olarak uyumlu olması ve kaymaması için tam oturması gerekir. Çatlak gibi sorunları olmayan beşik tercihi yapmalısınız.

Konforlu Bebek Yatağı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebek yatağı alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında sağlığa uygun olması bulunuyor. Sizler için birbirinden kaliteli bebek yatakları sunuyoruz. Bebeklerinizin hassas ciltlerine göre tasarlanmış pamuklu yataklarımızı tercih ederek bebeklerinizi mutlu edebilirsiniz. Beyaz, ekru, kahve ve daha birçok renk seçeneğimiz bulunuyor. Dekoratif yataklar düşünüyorsanız ürünlerimizi oldukça beğeneceksiniz. Pembe bulutlu, çadır desenli ve daha pek çok tasarım sizlerin beğenisini bekliyor. Yatak korkulukları mesafesi doğru ayarlanmalıdır. Yataklar pamuk olduğundan bebekleriniz oldukça huzurlu ve rahat hissedecek. Çocuklarınızın sağlıklı büyümesini istiyorsanız yatak seçimine gereken özeni göstermelisiniz.

Aranacak kelime