0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Bebek Yatağı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Bebek Yatağı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Bebek odalarındaki en önemli eşyaların başında bebek yatakları gelmektedir. Bebeğin güvenli bir şekilde uyuması için seçimi noktasında oldukça özenli olunması gereken bebek yataklarında sizlere bebek yatağı alırken nelere dikkat edilmeli bilgilerini sunarak hizmet veriyoruz. Bebeklerin odasında sağlıklı ve rahat bir şekilde uyumasını sağlamak için yapmış olduğumuz üretimlerde doğal malzemelerin kullanılmasına özen gösteriyoruz. Burada materyal olarak ilk sırada ahşap malzemeleri ve kumaş kullanımını tercih ederek üretim yapıyoruz.

Güvenli Bebek Yatağı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Bebek yataklarında ilk dikkat edilmesi gereken noktanın bebeklerin ve küçük yaştaki çocukların güvenliği olduğunun bilincinde hareket ederek tasarımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu noktada bebek yatağı alırken nelere dikkat edilmeli diye soranların öncelikle bu yataklarda hiçbir şekilde kesin noktaları bulunmayan karyolalara yönelmesini tavsiye ediyoruz. Parmaklık şeklinde tasarlanmış olan bebek yataklarında ise tamamen bebeğin kendi başına hareket ettiremeyeceği vücudunun hiçbir şekilde sıkışmasına imkan bulunmayan bebek yataklarının ortaya çıkarılmasını sağlıyoruz. Parmaklıklar noktasında dikkat ettiğimiz bir başka nokta da bebeğin kafası başta olmak üzere vücudunun farklı bölümlerini parmaklıklar arasına sıkıştırmaması için parmaklık bölümleri arasındaki aralıkları büyük tutuyoruz.

Taşınabilir ve Çok Kullanımlı Bebek Yatağı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Pek çok ailenin evde daha geniş alanlar yaratmak ve bebek odalarının yerini değiştirme söz konusu olduğunda bunu en kolay şekilde gerçekleştirmek için bebek yatağı alırken nelere dikkat edilmeli diye düşündüğünde taşınabilir yapıya sahip olan çok kullanımlı bebek yataklarına ilgi gösterdiği görülüyor. Taşınabilirlik özelliği ev içindeki kullanımını kolay hale getirirken çok kullanımlı şekilde tasarladığımız bebek yatakları ile çok dar alanlarda bile dolap ya da çekmece olarak kullanılabilecek yatak bölümlerine yer vermeye özen gösteriyoruz.

Aranacak kelime