0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

81 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Söz konusu emzik olunca annelerin ve bizlerin tabi ki en hassas konusudur. Hangi emzik en iyisidir? Hangi emzik ile başlanmalı gibi soruları sürekli kendinize soruyor etrafınızdan da cevapları bekliyorsunuzdur. Size biraz yardımcı olalım 🙂 O zaman bibs emzik ile tanışmaya ne dersiniz?
Bibs emzik gerçek bir klasiktir. Yaklaşık 40 yıldır Danimarka’da tasarlanıp üretilmiştir. Bibs emzikler, %100 doğal kauçuk ucuyla hava akışı sağlayan delikleri ve cilt tahrişini engellemek için geliştirilen hafif eğimli yapısı ile gerçek bir emzik. Bibs emzik, yuvarlak ve yumuşak kauçuk uç kısmı ile anne memesine en yakın forma sahip olduğu için çocuklar tarafından kolay kabul edilmektedir. Anne memesini taklit ederek, emiş sırasında hava akışı sağlamaktadır. Çok hafif ve sağlam yapısı ile bebeğinizi yormuyor.

Bibs Emzik

Bir emzik bu kadar mı güzel olur sözünü tam anlamıyla karşılayan üründür. BPA, PVC ve phthalates gibi zararlı maddeler içermez. Dünyada geçerli EN 1400 standardına göre üretiliyor. Hiçbir emzik markasında göremeyeceğiniz kadar fazla ve soft renkleri burada bulabilirsiniz. Klasik emziklerden farklı tasarım ve elegant duruşu ile işlevselliğiyle beraber de bütünleşiyor. Bir emzikten beklenen tüm detaylara sahip olmasının yanı sıra; bir emzikten beklenmeyen güzellikte tasarımı ile tüm dünyada hem anneleri hem çocukları kendine hayran bırakıyor.  Bibs emzikten hediye de almak isterseniz renklerini seçerken birazcık zorlanabilirsiniz. Birbirinden güzel olan bu emziklere ister cadde mağazamızda ister addresistanbul mağazamızda yada online da rahatlıkla bulabilirsiniz.

Bibs

%100 doğal kauçuk emzik ucuna ulaşmak artık çok kolay. Emziklerde peki kullanım nasıldır? Satın aldığınız her emziği kullanmadan önce kaynayan suda 3-4 dakika sterilize etmenizi öneririz. Bibs emzik hava akışına sahip olduğu için kaynatırken emziğin içine su dolması normaldir.  İçindeki su soğuduktan sonra, emzik ucunu sıkarak dolan suyu boşaltabilirsiniz.  Bibs emzikleri mikrodalgada, bulaşık makinesinde ya da diğer temizleme cihazlarında sterilize etmeniz, doğal kauçuk olan malzemenin yapısını bozabilirsiniz.  O yüzden bu sayılanları önermiyoruz. Hijyen ve güvenlik açısından 4-6 hafta aralığında yenilemeniz gerekir. Emziği her kullanım öncesi temizlemenizi öneririz. Emzik ucu %100 doğal kauçuk olduğundan nadiren alerjik reaksiyona sebebiyet verebilir. Emziği güneş ışınlarına maruz bırakmayınız ve kullanılmadığı zamanlarda kuru ve kapalı bir yerde muhafaza ediniz. Bibs emzik sizin ve bebeğiniz için en iyilerinden bir tanesi olabilir. O zaman denemeye ne dersiniz?

Aranacak kelime