0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Biz Kimiz

ArchiMommies, mimarlıktan anneliğe geçiş döneminde yaşadığımız heyecanlı hazırlık sürecinde fark ettiğimiz eksiklikleri tamamlarken aldığımız notlar ve yarattığımız çözümlerden oluşan tecrübelerimizi paylaşacağımız yeni markamız.

Biz mimar anne adayları olarak şanslıydık çünkü bebeğimizin belki de ilk uzun soluklu hediyesi olan yatak odalarını kendi isteğimize göre hem şık, hem bebeklerimiz için sağlıklı hem de uzun yıllar kullanabilecek şekilde işlevsel olarak üretirken onların hayal dünyalarını geliştirecek detaylarla da donatabildik. Şimdi de ArchiMommies markasıyla kendi bilgi birikimimizi sizin hayalinizdeki mekanları yaratmak için çalışıyoruz.

Bağdat Caddesi’nde açtığımız ilk mağazamızda sizin için hazırladığımız farklı model ve tarzdaki oda takımlarımızın yanında ihtiyacınız olacak duvar kağıdından dekoratif aksesuarlara kadar onlarca ürünümüzü ArchiMommies dokunuşuyla sizlere sunmak için bekliyoruz.

ArchiMommies tasarımları asla mağazamızda ya da burada gördüklerinizle sınırlı değildir, aynı hayal gücünün sınırları olmadığı gibi.

Not: Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

ArchiMommies
Gamze Bilgiç & Pınar Bilgiç

Gamze Bilgiç:  1986’da İstanbul’da doğdum. 2008 yılında İTÜ’nün mimarlık bölümünden mezun olduktan sonra İTÜ ve University of Reading’de Proje ve Yapım Yönetimi üzerine yüksek lisansımı yaptım. 6 sene özel sektörde çalıştıktan sonra ArchiMommies’in kurucu ortağı oldum.

Pınar Bilgiç: 1982’de İstanbul’da doğdum. 2006 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nin mimarlık bölümünden mezun oldum. 10 sene özel sektörde çalıştıktan sonra ArchiMommies’in kurucu ortağı oldum.

Aranacak kelime