0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Bulut Abajur Siyah Ayaklı

809,10 899,10 

Ürün Boyutu:65x35x30

Bulut Boyutu:45x35x30

Ayak Uzunluğu:Uzatılabilir ayak 25min/50max cm

Paket Ölçüleri:70x55x45

Beyaz, gün ışığı ve RGB seçenekleri ile hayal ettiğiniz görüntüyü elde etmeniz için ölçü ve ampül tercihinizi yapmayı unutmayınız.

Güvenlik Uyarısı : Bouffee Cloud ürünlerinde ORSAM marka led kullanılmalıdır.

Temizlik: Temizlemeden önce ürünü güç kaynağı veya prizden çıkarın. Ürün manyetik alıcı, havalandırma cihazı veya kuru bez ile temizlemeye uygundur.Ürün yalnızca 220W güç kaynağında çalışmaya uygundur. Güç kaynağınızdan emin değilseniz evinizin temini, ürün satıcınıza veya elektrik şirketine danışabilirsiniz.

Su ve Nem: Ürünü suyun yakınında, sulu veya nemli ortamlarda kullanmayın ürünün üzerine asla sıvı dökmeyin. Elektrik çarpmasına veya yangına neden olabilirsiniz.

Isıtma: Ürünü radyatörler, kalorifer ızgaraları, mumlar, sobalar ve diğer ürünler gibi diğer tüm ısı kaynaklarından uzak tutun( ısı üreten amplifikatörler dahil)

Aydınlatma: Şimşekli fırtına sırasında veya ürün uzun süre kullanılmadan bırakıldığında ek koruma sağlaması açısından ürünün fişini prizden veya diğer güç kaynaklarından çekin.

Aşırı Yükleme: Uzatma kablolarına, prize veya dahili prizlere aşırı yüklenilmesi sakıncalıdır. Yangın veya elektrik elektrik çarpması riski oluşturabilirsiniz.

Servisleme: Yanlış kablolalama veya  yanlış kullanımdan kaynaklanan hasarlarda sorumluluk bize ait değildir.

 

Temizle

Açıklama

Bebek ve çocuk odalarında farklı dekorasyon alternatifleri sevenler için vazgeçilmez bir ütün Bulut Abajur! Bulut şeklinde ki tasarımıyla odanızın en şık en farklı tamamlayıcısı olmaya şimdiden aday 🙂 Bulut abajuru ister şifonyer üzerinde isterseniz çocuk odanızda çalışma masanızın üzerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şık ve farklı tasarımlıyla hem odanızı aydınlatıcak hem de gökyüzü temasıyla odanıza farklılık katacak. Tripod ayağını min25cm ile max50cm arasında uzatabilirsiniz. Aynı zamanda gün ışığı ve beyaz ışık olmak üzere farklı renk alternatifleri de bulunmakta. Bulut abajur şimdiden bizim de favori aksesuarlarımızdan oldu! 🙂 Ürünü daha yakından incelemek veya satın almak isterseniz mağazamızı ziyaret edebilir veya internet sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Ek bilgi

Işık Rengi

Beyaz Işık, Gün Işığı, RGB-Kumandalı

Aranacak kelime