0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Bulut Sarkıt Büyük Boy Beyaz Kordonlu

1.799,00 1.899,00 

İstediğiniz görüntüyü elde edebilmeniz için, beyaz, gün ışığı ve RGB seçenekleri ile ölçü ve ampül tercihinizi yapmayı unutmayınız. Kordon uzunluğunu 100 cm’e kadar ayarlayabilirsiniz.

Güvenlik Uyarısı : ORSAM marka led kullanılmalıdır.

Temizlik: Temizlik öncesi mutlaka ürünü güç kaynağı veya prizden çıkarın. Ürün manyetik alıcı, havalandırma cihazı veya kuru bez ile temizlenebilir.Ürün yalnızca 220W güç kaynağında çalışmaya uygundur. Güç kaynağınızdan emin değilseniz evinizin temini, ürün satıcınıza veya elektrik şirketine danışabilirsiniz.

Su ve Nem: Ürünü suyun yakınında, sulu veya nemli ortamlarda kullanmayın ürünün üzerine asla sıvı dökmeyin. Elektrik çarpmasına veya yangına neden olabilirsiniz.

Isıtma: Ürünü radyatörler, kalorifer ızgaraları, mumlar, sobalar ve diğer ürünler gibi diğer tüm ısı kaynaklarından uzak tutun( ısı üreten amplifikatörler dahil)

Aydınlatma: Şimşekli fırtına sırasında veya ürün uzun süre kullanılmadan bırakıldığında ek koruma sağlaması açısından ürünün fişini prizden veya diğer güç kaynaklarından çekin.

Aşırı Yükleme: Uzatma kablolarına, prize veya dahili prizlere aşırı yüklenilmesi sakıncalıdır. Yangın veya elektrik elektrik çarpması riski oluşturabilirsiniz.

Servisleme: Yanlış kablolalama veya  yanlış kullanımdan kaynaklanan hasarlarda sorumluluk bize ait değildir.

 

Temizle

Açıklama

Bebeğinizin odasında bir gökyüzü yaratmaya ne dersiniz ? Odasının en farklı en şık tamamlayıcısı olacak Bulut Sarkıt ile tanışın! Bebeğiniz bulutlara bakarak uykuya dalsın uyandığında gökyüzünü görsün 🙂 Bulut sarkıt büyük ve küçük boy olmak üzere iki farklı alternatifi ile karşınızda. Bulutun kordonunu istediğiniz uzunlukta ayarlayabilirsiniz. Odanıza hem masalsı hem şık bir hava katacak bulut sarkıt bizim şimdiden favorilerimizden oldu. Bulut sarkıtı kuru bir bez yardımı ile kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Aynı zamanda gün ışığı veya beyaz ışık olarak da iki farklı renk alternatifi bulunmakta. Bulut sarkıtı yakından incelemek ve satın almak için mağazamızı ziyaret edebilir veya internet sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Ek bilgi

Işık Rengi

Beyaz Işık, Gün Işığı, RGB-Kumandalı

Aranacak kelime