0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Bulut Sarkıt Küçük Boy Beyaz Kordonlu

999,00 1.099,00 

Odanızda istediğiniz görüntüyü sağlayabilmeniz için, beyaz, gün ışığı ve RGB seçenekleri ile ölçü ve ampül tercihinizi yapmayı unutmayınız. Kordon uzunluğunu 100 cm’e kadar istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Güvenlik Uyarısı : ORSAM marka led kullanılmalıdır.

Temizlik: Temizlik öncesi mutlaka ürünü güç kaynağı veya prizden çıkarın. Ürün manyetik alıcı, havalandırma cihazı veya kuru bez ile temizlenebilir.Ürün yalnızca 220W güç kaynağında çalışmaya uygundur. Güç kaynağınızdan emin değilseniz evinizin temini, ürün satıcınıza veya elektrik şirketine danışabilirsiniz.

Su ve Nem: Ürünü suyun yakınında, sulu veya nemli ortamlarda kullanmayın ürünün üzerine asla sıvı dökmeyin. Elektrik çarpmasına veya yangına neden olabilirsiniz.

Isıtma: Ürünü radyatörler, kalorifer ızgaraları, mumlar, sobalar ve diğer ürünler gibi diğer tüm ısı kaynaklarından uzak tutun( ısı üreten amplifikatörler dahil)

Aydınlatma: Şimşekli fırtına sırasında veya ürün uzun süre kullanılmadan bırakıldığında ek koruma sağlaması açısından ürünün fişini prizden veya diğer güç kaynaklarından çekin.

Aşırı Yükleme: Uzatma kablolarına, prize veya dahili prizlere aşırı yüklenilmesi sakıncalıdır. Yangın veya elektrik elektrik çarpması riski oluşturabilirsiniz.

Servisleme: Yanlış kablolalama veya  yanlış kullanımdan kaynaklanan hasarlarda sorumluluk bize ait değildir.

Ürün boyutu: 45x45x30 cm

Bulut Boyutu:45x35x30cm

Sarkıt Uzunluğu:100cm

Paket Boyutu:60x50x50cm

Temizle

Açıklama

Bebek odasında aydınlatma için farklı bir alternatif isteyen ebeveynler burda mı? İşte sizi eğlenceli ve farklı tasarımıyla bulut sarkıt ile tanıştıralım 🙂 Bebeğinizin odasında minik bir gökyüzü yaratabilirsiniz. Bulut sarkıtın büyük ve küçük olmak üzere iki farklı boy alternatifi bulunmakta. İster tek başına kullanın isterseniz bir büyük bir küçük olarak birlikte kullanın. Bebeğinizin mobilyalarının en şık en farklı tamamlayıcısı olacak olan bulut sarkıtın beyaz ışık ve gün ışığı olmak üzere iki farklı renk alternatifi de bulunmakta. Bulut sarkıtı diğer gökyüzü temalı aksesuarlarımız ile de rahatlıkla kombinleyebilirsiniz 🙂 Aydınlatmayı yakından incelemek ve satın almak isterseniz mağazamızı ziyaret edebilir veya internet sitemizden sipariş verebilirsiniz 🙂

Ek bilgi

Işık Rengi

Beyaz Işık, Gün Işığı, RGB-Kumandalı

Aranacak kelime