0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

5 sonuç gösteriliyor

Bebeğinizin odasını hazırlarken her gün ayrı bir heyecan ile odaya dekoratif ürünler alıyorsunuz. Aldıklarınızın arasına cibinliği de eklemiş miydiniz? Yeni cibinlik modellerine kesinlikle göz atmalısınız. Alışagelmiş cibinliklerden daha farklı ve daha soft renklerdedir. Cibinliği nereye nasıl konumlandırabilirim sorusuna gelirsek. Odanıza hangi şekilde uyumlu oluyorsa ve siz nasıl bir tarz istiyorsanız o şekilde konumlandırabiliriz. İsterseniz yatak başında ya da ona ait özel bir alan oluşturmak istiyorsanız o şekilde de koyabilirsiniz. Bebekler ve çocuklar kendilerine ait özel bir alan ararlar. Sadece onun alanı ve o orayı yönetiyor. İster bir köşede kitap okuma alanı da yaratabilir kendine. Bu tarz cibinlikler odanıza masalsı bir hava katacaktır.

Nobodinoz Cibinlik

Peki nedir bu nobodinoz cibinlik? Hafif ve dayanıklı, organik pamuk müslinden yapılmıştır. Yumuşaklığı ve renkleri ile ön plana çıkmıştır. Bebek ve çocuk odası için ayrılmaz bir dekorasyon ürünü haline gelebilir. Nobodinoz  cibinlik sayesinde çocuklar içeride kendilerini güvende hissedecek ve kolayca ve sessizce küçük melekler gibi uyuya kalacaklar.Nobodinoz cibinliği diğer cibinliklerden ayıran özelleri ise aşınmaz bir kumaş olması, çift kat organik pamuk müslinden yapılmasıdır. Hem de aynı renklerin ve desenlerin dışında kendi tarzını ortaya koymaya başarmıştır.
Sadece çocukların etkilendiği değil büyüklerinde etkliendiği gözlenmektedir. Etkilenmemek elde değil. Bu tarz cibinlikleri odanıza koyduktan sonra odanın havasını değiştirdiğinde anlayacaksınız. Sizin de ayrılmaz bir parçanız haline gelecektir.

Bebek Cibinlik

Nobodinoz cibinlik desenleri ile daha bir çok aksesuar ile bütünleştirebilirsiniz. Erkek bebek odasında lacivert üzeri gold yıldızlı bir cibinlik aldığınızda bütünleştirici olarak onun battaniyesini de kullanabilirsiniz. Kare yastığı, minik yassı yastığı, düz lacivert yıldız yastık ve aynı desenin sepeti ile güzel bir kombin yapabilirsiniz. Kız bebek odasında ise pembe üzeri gold yıldız olanı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pembe dediğimize bakmayı lütfen çok çok soft bir tonu vardır. Bu cibinlik ile beraber yine battaniyesi, organizatörü, yastıkları, sepetleri ve bumperları ile odayı daha da uyumlu haline getirebilirsiniz. Nobodinozun düz renkleri ile beraber de çok rahat kombinlenebiliyor. Sizde bu tarz odaları merak ediyorsanız Çiftehavuzlar mağazamıza yada Addresİstanbul’daki mağazamıza bekleriz. Bir kısa yol ise online sitemizden de kolaylıkla ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

Aranacak kelime