0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Çocuk Odası Aksesuarları

Çocuk Odası Aksesuarları

Mimar annelerden oluşan kadromuz ile çocukların ve ebeveynlerin hayal dünyalarını çocuk odası aksesuarları ile gerçeğe çeviren firmamız, öncelikle çocukların sağlığını ilk planda tutarak, rahat ve huzurlu mekanları oluşturmaktadır. Çevre ve insan sağlığına zararlı hiç bir kimyasalı çocukların yaşam alanlarında kullanmayan firmamız, modern ve yenilikçi tasarımları ile de diğer firmalardan farkını ortaya koymaktadır. Bebek odaları için gerekli olan duvar kağıdından mobilyaya ve oyuncaklara kadar her türlü aksesuarı sitemizde bulabilir, mimarlarımız yardımı ile hayalinizin ötesinde dekorasyonları gerçekleştirebilirsiniz.

Çocuk Odası Aksesuarları ve Tekstil Ürünlerimiz

Firmamızın bebek odası dekorasyonunda kullandığı ürünler; ahşap süsler (hayvan ve tabiatla ilgili figüreler vb.), duvar süsleri (kiraz, çiçek, yıldız vb.), raf aksesuarları (kumbara çeşitleri, bulut ve damla figürleri gibi), uzay ve hayvan temalı tablolar, keçe ve hasırdan imal edilmiş değişik ebatlarda renkli kirli sepetleri, neşeli ve renkli oyuncak sepeti, kutusu ve yürüteçleri, her çeşit peluş hayvan kafası ve hayvan figürlerinden oluşan perde süsleri bulunmaktadır.

Bebek odası tekstil ürünlerimiz arasında ise; anne ile bebek taşıma ve kol çanta çeşitleri, bebek bakım ürünleri (alt değiştirme minderi, bebek yuvası ve sepeti gibi), resimli ve desenli bebek battaniyeleri, tamamen sağlıklı ve hoş görünümlü bebek patikleri, bebek uyku seti ve yatak koruyucuları, uyku tulumları, ilgi çekici çocuk çantaları ve her faaliyet için ayrı çocuk kostümleri, nevresim takımı ve dekoratif yastıklar ile muslin örtü ve emzirme önlükleri mevcuttur.

Çocuk Odası Aksesuarları ve Hazır Mobilya Çeşitlerimiz

Firma olarak, hem sağlıklı bir aydınlatma sağlayan hem de eğlendiren aydınlatma gereçlerimizde; çiçekli avizeler, neşeli aplikler ve uçan balon aydınlatmaları, dekoratif masa lambaları ve hayvan figürlerinden oluşan rahatsız etmeyen gece lambaları bulunmaktadır.

Çocuk odaları için tasarlanan hazır mobilyalarımız ise; mama sandalyeleri, değişik işlevlere sahip korumalı beşikler, çocuk sandalye ve yatakları ile askılık çeşitlerinden oluşmaktadır.

Diğer Hususlar

Firma olarak, diş kaşıyıcı, bisiklet, örgü oyuncaklar, oyun çadırları ve sallanan oyuncakların da en yeni ve sağlıklı modellerimizi sitemizde yayınlamaktayız. Ayrıca çocuk odasına ayrı bir hava veren sağlıklı malzemelerden imal edilmiş halı modellerimiz ile bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz dekorasyon projelerimize de sitemizden ulaşabilirsiniz. Tüm ürünlerimizi en uygun fiyatlara ve garantili olarak müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Archimommies çocuk odası aksesuarları

Archimommies çocuk odası aksesuarları

Aranacak kelime