0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Emzirme Koltuğu Modelleri

Emzirme Koltuğu Modelleri

Bebekler için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan anneler 7 gün 24 saat boyunca bebekleri ile ilgilenmektedirler. Özellikle geceleri uykudan uyanıp bebeklerine emzirme sırasında onların rahat koltuklarda oturarak bebekleri ile ilgilenmesi sağlanmalıdır. Bu noktada devreye girmekte olan ve son derece modern bir şekilde imal edilen emzirme koltuğu modelleri beğenilmektedir. Farklı tarzlarda üretilmekte olan emzirme koltuklarında renk alternatifi de son derece geniş tutulmaktadır. Böylece bir taraftan annen rahat bir şekilde koltukta oturması sağlanırken diğer taraftan da bebeğin oda dekorasyonu bütünlenmektedir.

Emzirme Koltuğu Modelleri ve Fonksiyonel Tasarımlar

Annenin rahat bir şekilde emzirme koltuğunda oturabilmesi için bazı modellerde ayaklık gibi aparatlar eklenebilmektedir. Bu ayaklıklar ekstra tabure şeklinde üretilebilirken bazı modellerde alttan yukarı doğru çekilerek çıkartılmaktadır. Ayrıca emzirme koltuğu modelleri için dikkat edilmesi gereken en önemli meselelerin başında kullanılacak olan iskelet sistemi ve kumaş kalitesi gelmektedir. Gerek bebeğin gerekse annenin sağlığı düşünülerek doğal olan ürünlere yönelmek gerekmektedir. Emzirme koltuğunun iskelet sisteminde ahşap kullanımı hem dekoratif anlamda şık bir görünüm ortaya çıkartmakta hem de bebek ve anne için son derece sağlıklı bir çözüm olmaktadır. Ayrıca kumaş tercihinde de suya ve neme dayanıklı olan antibakteriyel kumaşlara öncelik verilmelidir. Böylece emzirme sırasında dökülecek olan sıvılarla beraber koltuk deforme olmadan uzun bir süre canlı rengini muhafaza edebilecektir.

 Emzirme Koltuğu Modelleri

Ayrıca emzirme koltuğu satın alırken mutlaka kol dayama noktalarının da özenle seçilmesi gerekmektedir. Annelerin uzunca bir süre bebeği kucağında tuttuğu düşünüldüğünde kolçakların oldukça önemli olduğu daha iyi anlaşılacaktır. Bu noktada ekonomik emzirme koltuğu modelleri aranıyorsa archimommies.com adresine giriş yaparak firmanın sunmuş olduğu hem şık hem de kaliteli olan koltuk çeşitlerine göz atılabilir.

Aranacak kelime