0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Gösterilen sonuç sayısı: 20

Ergopouch, bir anne tarafından kurulan Avusturyalı bir markadır. Bebeklerinin uykusuzluk deneyiminden yola çıkarak Ergopouch markası bugünlere kadar gelmiştir. Tasarlanan uyku tulumları ile ‘Baby Maternity Awards’ ödülünü defalarca kazanmıştır. Birçok anne de bu uyku tulumu konusunda arayışlardadır. Ergopouch ile bu arayışlara son verebilirsiniz. Bu markanın sadece uyku tulumu değil kundak vb gibi bir çok ürünü mevcuttur. Gelin beraber inceleyelim.

Uyku Tulumu

Anneler kendilerine sürekli aynı soruyu sorarlar aslında. Üşüyor mu , terli mi diye. Bunun bir çözümü ise TOG değeridir.  Nefes alabilen organik pamuktan üretilen uyku tulumlarıdır. Peki TOg değeri nedir?
Uyku giyimi ve yatak örtülerinin yalıtımı ve sıcaklığını gösteren bir ölçü birimidir. Tog derecesi ne kadar düşük ise kumaşınız da o kadar hafif olur, tabi tog derecesi de ne kadar yüksek ise kumaşınızda kalın olur. Dolgulu ve yalıtımlı olur bebeğinizin ısısı düşmemesine yardımcı olur. Ergopouch da bu görevi üstlenmiştir. Doğal yapısıyla güvenli ve rahat bir uyku sağlamanın yanısıra, bebeğinizin cildini nefes aldırarak ısı seviyesini korur. Ayrıca uyku tulumu ve kundakların içerisinde bulunan derece ile oda ısınıza göre bebeğinizi nasıl giydireceğinizi gösterir. orada gösterilen adımları takip ederek bebeğinize uyku tulumu ile beraber  en uygun  kıyafetleri seçebilirsiniz.  0,2 tog ince, 1,0 tog orta , 2,5 tog en kalın olandır.

Kundak

Yenidoğanlarda kundak, onun sakinleşmesini ve rahatlamasını sağlar. İlk uyku esnasında kendini anne karnında ve güvende olduğunu hisseder.  Kundaklamak anneler arasında ‘geçmişten kalma bir yöntem’ diye bilinir. Bir araştırma sonucu, kundaklanan bebeklerin uyku esnasındaki hızlı göz hareketlenmeleri, kundaklanmayan bebeklerinkine göre iki kat daha fazla olduğu kanıtlamıştır.  Ergopouch da hem kundak hemde uyku tulumlarında hem desenleri ile hem de kalitesi ile annelerin gözdesi olmuştur. Sizde yakından görmek isterseniz mağazamıza uğrayabilir yada sitemizden sipariş verebilirsiniz.

 

 

 

 

Aranacak kelime