0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Fanus Sarkıt Aydınlatma

1.899,00 1.999,00 

Beyaz, gün ışığı ve RGB seçenekleri ile hayal ettiğiniz görüntüyü elde etmeniz için ölçü ve ampül tercihinizi yapmayı unutmayınız. Kordon uzunluğu 100 cm’e kadar istenilen ölçüde ayarlanabilir.

– Fanus boyutu
– Çap 50 cm

Güvenlik Uyarısı : Bouffee Cloud ürünlerinde ORSAM marka led kullanılmalıdır.

Temizlik: Temizlemeden önce ürünü güç kaynağı veya prizden çıkarın. Ürün manyetik alıcı, havalandırma cihazı veya kuru bez ile temizlemeye uygundur.Ürün yalnızca 220W güç kaynağında çalışmaya uygundur. Güç kaynağınızdan emin değilseniz evinizin temini, ürün satıcınıza veya elektrik şirketine danışabilirsiniz.

Su ve Nem: Ürünü suyun yakınında, sulu veya nemli ortamlarda kullanmayın ürünün üzerine asla sıvı dökmeyin. Elektrik çarpmasına veya yangına neden olabilirsiniz.

Isıtma: Ürünü radyatörler, kalorifer ızgaraları, mumlar, sobalar ve diğer ürünler gibi diğer tüm ısı kaynaklarından uzak tutun( ısı üreten amplifikatörler dahil)

Aydınlatma: Şimşekli fırtına sırasında veya ürün uzun süre kullanılmadan bırakıldığında ek koruma sağlaması açısından ürünün fişini prizden veya diğer güç kaynaklarından çekin.

Aşırı Yükleme: Uzatma kablolarına, prize veya dahili prizlere aşırı yüklenilmesi sakıncalıdır. Yangın veya elektrik elektrik çarpması riski oluşturabilirsiniz.

Servisleme: Yanlış kablolalama veya  yanlış kullanımdan kaynaklanan hasarlarda sorumluluk bize ait değildir.

 

Temizle

Açıklama

Gökyüzünde ki bulutları bebeğinizin odasına indirdik! Ona gökyüzünü anımsatacak muhteşem tasarımı ile Fanus Bulut Sarkıt aydınlatma sizlerle! Gökyüzü konseptli odalara çok yakışacağını düşündüğüm bu aydınlatmayı bebeğinizin odasında kullanabilirsiniz. Aydınlatma bir odanın en önemli tamamlayıcılarından biridir. Bu aydınlatma da mobilyalarınızın en şık en farkı tamamlayıcısı olmaya aday 🙂 Fanus Sarkıt aydınlatmanın gün ışığı ve beyaz ışık olmak üzere farkı renk alternatifleri de bulunmakta. Aydınlatmayı incelemek ve satın almak için mağazamızı ziyaret edebilir veya internet sitemizden sipariş verebilirsiniz.

 

Ek bilgi

Işık Rengi

Gün Işığı, RGB-Kumandalı

Aranacak kelime