0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

131 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Gri Tavşanlı Müslin Örtü

112,00  100,80 

Gökkuşağı Müslin Örtü

112,00  100,80 

Yunus Müslin Örtü

112,00  100,80 

Pembe Anne Bebek Bakım Çantası

1.350,00  1.215,00 

Gri Anne Bebek Bakım Çantası

1.350,00  1.215,00 

Krem Anne Bebek Bakım Çantası

1.350,00  1.215,00 
Stokta Yok!
Devamını oku

Gri Hastane Çıkış Seti

420,00  378,00 

Anneler genellikle hastane çantası hazırlama aşamasında nelerden kaçar tane konulmalı ya da en çok neye ihtiyaç olur gibi sorular ile karşımızda..
Doğumun olmazsa olmazlarından bir tanesi tabi hastane çantasıdır. Hazırlık yaparken anneler ihtiyaçlarına göre liste hazırlamaktadır. Hem kendileri için hem de bebekleri için. Bu listeyi de kendinize göre kısaltıp uzatabilirsiniz.
Anneler doğum çantalarını 32. ve 34. hafta arası hazırlamaya başlamaktadır. Siz de başladınız mı hazırlıklara? Gelin bir de beraber bakalım neler koyabiliriz çantaya?

Hastane Çantası Hazırlama

İlk önce çantadan başlayabiliriz. Mommy bag  en uygun çantalardan  bir tanesidir. Hem kalitesi ile hem de büyüklüğüyle ön plandadır.
İçinde bulunan bölmesi sayesinde de kolay bir şekilde içerisindekileri bulabilirsiniz. Çanta büyüklüğünden dolayı sadece doğum çantası olarak değil şehir dışına ya da tatile giderken bütün eşyaları toparlayabilirsiniz. Peki temel ihtiyaçlar nelerdir?  En küçük boy bebek bezi ile başlayabilirsiniz. Yenidoğana uygun ıslak mendil (alkol-paraben içermemeli) , zıbın, tulum, şapka, patik, bebek battaniyesi, önlük, hastane çıkış seti vb.
Bu liste ihtiyaca göre tabi ki uzatıp, kısaltabilirsiniz. Bir çok ihtiyacı bizimle beraber çözebilir, çantanızı beraber hazırlayabilir. Bebekler için en iyi kalite ve malzemeyi bizde bulabilirsiniz.

Hastane Çantası Modelleri

Hastane çantası modelleri en çok arananlar arasındadır. Modaya uygun ama fonksiyonelliğinden de ödün vermeyen bir çanta.  Hem boyut hem görünüş hem de kullanış çok önemlidir. Bizde size mommy bag çantayı öneriyoruz. Çantanın ölçüsü 55x30x30 cm dir. Dışı polyesterdir ve nemli bez ile silebiliyorsunuz. Renkleri ise; pembe, lacivert, siyah, gri, krem ve teddy mevcuttur.  Mommy bag çantanın içinden çıkan alt değiştirme matı sizin için kurtarıcı olabilir. Ayrıca bulunan askısı ile de bebek arabasına takabilirsiniz. Sizde mommy bag çantaları yakından görmek isterseniz mağazamıza bekleriz.

Aranacak kelime