1 Items - 400,00 

Ara Toplam: 400,00 

Sepeti Görüntüle Ödeme

1–24 / 81 sonuç gösteriliyor

Sizde bebeğinizin odasını hazırlarken eşyaları nereye nasıl koyacağını veya hangi mobilyayı nereden alsam diye düşünenlerdensiniz galiba. Biz size bu konularda yardımcı olalım. Mobilya anlamında mağazamızı ziyaret ederek nasıl bir mobilya hayal ettiğinizi bize anlatın biz sizin için çalışalım. Ya da kafanızdaki belirlediğiniz bir konspeti biz sizin için birleştirip yeni fikirlerle beraber sizlere sunalım. Bebek odasında karyola, şifonyer ve dolap dışında anne yanı beşiğinden sandalyesine kadar hazır bir odada yapabiliriz. Hazır mobilyalar denilince akla ilk gelen nedir sizce? Hazır mobilyalarda bekleme süresi olmamaktadır. Sevdiğiniz renk ve model var ise sipariş için sizi beklerler. Mama sandalyesi, beşik gibi yan ürünleri de bizden bulabilirsiniz. Child Home markasını belki duymuşsunuzdur. Bebek ve çocuklar için uygun malzemeden yapılmış ve su bazlı boyalarla çalışılmış bir markadır. Hem renkleri ile hemde modelleri ile kendini bizlere sevdirmiştir.

Hazır Mobilyalar Nelerdir?

Bizim sipariş üzerine yaptığımız mobilyalar dışında hazır bir şekilde duranlar; mama sandalyesi, beşik, çocuk sandalyesi ve mini mobilyalardır. Peki bunların içlerinde ne var diye sorarsınız. Hazır bir raftan askılığa kadar bulabilirsiniz. Montessori yatağından mama sandalyesinin minderine kadar birçok ürün mevcuttur. İsterseniz online dan direk sipariş verebilirsiniz ya da mağazamıza gelerek bizden de isteyebilirsiniz. Beşik ve mama sandalyesi renklerinin soft bir ton oluşu sizlerin de beğenisini kazandığını düşünüyoruz. Kullanım açısından da bizleri sevindiren özellikleri mevcuttur. Bebeğinize oda hazırlarken bu hazır mobilyalardan da destek alabilirsiniz. Odanıza koyacağınız bulutlu bir askılık bile belki istediğiniz o havayı size yaratabilir. Ya da diğer ürünler için size öncülük yapmış olabilir.

Hazır Mobilyalar Fiyatları

Beşikler, mama sandalyesi gibi ürünler her zaman ihtiyaç olan ürünler arasına girmiştir. Mama sandalyesin de koltuk kısmında 180 derece dönebilen ve ileride bu mama sandalyeleri bebeğiniz için bir sandalye olabilir. Beşikleri de yatağınızın yanına sıfır bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Fiyatları kalitesine göre uygun şekildedir.

Aranacak kelime