0
0,00 
  • Sepetiniz Boş

    Alışveriş Sepetinizde Hiç Ürün Yok

Tükendi

Lambda Siyah Mama Sandalyesi

Bu mama sandalyesi 6 aydan itibaren çocuğunuz 80 kg olana kadar kullanılabilir. Oturma yüksekliği kolayca ayarlanabilir. Ön tepsi arkaya katlanabilir. Ayarlanabilir oturma bölümü ile büyük çocuklar için sandalye olarak kullanılır.

900,00 

Stokta yok

Karşılaştır
Stok Kodu: ma16 Kategoriler:

Açıklama

Siyah renk de mama sandalyesinde kullanılır mı diyenlere gelsin o zaman. Evet bizce kullanılır. Hem de çok güzel olur. Tarzıyla farklılık yaratan, tasarımıyla günümüz evlerinin baş köşelerinde rahatlıkla yerlerini alabilecek, uzun süre salonda veya mutfakla konumlandırılabilecek olan görseli muhteşem bir mama sandalyesi.

Bebeğiniz 6 aylık olup katı gıdaya geçtiği süreden itibaren kullanılacak gibi tasarlanmış. Ama çocuğunuz 6-7 yaşına bile gelse kullanmaya devam edebilsin diye de düşünülmüş. Hem de bu çok kolay bir şekilde çözülmüş. 6 aylıkken güvenle oturabilmesi için güvenlik kemeri konuşmuş. Ayrıca önünde kolay temizlenebilir bir tepsi düşünülmüş. Daha sonra büyüyüp de mama sandalyesi yemek masasına rahatlıkla yakınlaştırılabilsin diye tepsi çıkartılıp yerine güvenlik bandı planlanmış ve geliyoruz en çok diğer mama sandalyelerinden ayrıldığı noktaya. Bebeğiniz büyüyüp bir çocuk olduğunda, artık bir mama sandalyesine ihtiyaç duymadığı, ama boyunun da normal sandalyelerle masaya yetişemediği noktada güvenlik bandı çıkartılıp, yüksekliği ayarlanabilir oturma alanı ile istediğiniz yüksekliğe göre ayarlayabiliyorsunuz. Böylece uzun yıllar boyu çocuğunuz, herhangi bir vida sökülmesi gerekmeden kolayca ayarlanabilir oturma yüksekliği ile kullanacaktır. Natural ahşap ve pastel yeşil tonları da bulunan bu lambda siyah mama sandalyesi içinden çıkan kurulum şeması ile kolayca kurulabilir.

Lambda Siyah Mama Sandalyesi İNCELEMELERİ

Henüz yorum yapılmadı.

“Lambda Siyah Mama Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir