0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Lorena Canals Mutlu Ay Halı

1.450,00  1.305,00 

Ölçü: 120×160 cm
Malzeme: %100 Pamuk
-Doğal Boya
-El Yapımı
Çamaşır makinesinde yıkanabilir
Sertifikalar: ISO9001, 14002, 18001. Ayrıca çocuklar için yapılan düzenlemelere uyumlu doğrulayan AITEX (Teknolojik Tekstil Enstitüsü) sertifikasına sahiptir.

Stok kodu: lrn14 Kategoriler: ,

Açıklama

Gülen suratlar, odanıza neşe katan yeni aksesuarlardan biri daha. Lorena Canals mutlu ay halı. Açık gri rengiyle hem kız hem erkek odalarına farklı bir hava katacak. Gülen suratlı ay dede ile de odanın en neşeli parçalarından biri olmaya aday. Mr. Wonderful’un Lorena Canals için hazırladığı sevimli seriden sadece biri bu. 5 ayrı eğlenceli tasarımı daha bulunuyor. Bu halı da aynı diğer Lorena Canals halılar gibi makinede yıkanabilir. % 100 pamuktan üretiliyor. Tamamen doğal boya kullanılıyor. Aynı zamanda da el işçiliğiyle üretiliyor. 120×160 cm lik boyu ile de bir çok odaya uyabiliyor.

Bebek odası dekorasyonu yaparken işte size bir kaç fikir. Erkek bebek odası yaparken mobilyalarda koyu bir gri kullanmak istiyorsanız bu halı odanızda çok güzel bir tamamlayıcı olabilir. Koyu gri hakimiyetin önünde zeminde soft bir gri hoş duracaktır. Odaya girmek istediğiniz diğer bir rengi perdede veya uyku setinde kullanabilirsiniz. Duvarlarda çok açık bir gri veya perdede kullanmayı düşündüğünüz rengin bir sür tonunu kullanıp stickerlar uygulayabilirsiniz. Raflarda kullanacağınız mini aydınlatmalarda ki gülen suratlar da halı ile beraber uyum sağlayacaktır.

Kız bebek odası için daha açık renkler kullanmak isterseniz kırık beyaz mobilya ile bu halıyı kullanabilirsiniz. Duvarda gri desenli bir duvar kağıdı üzerine, gizli aydınlatmalı aksesuarlar veya hayvan başları kullanabilirsiniz. Tablolar kullanarak da odanızı daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Aranacak kelime