0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Lorena Canals Mutlu Bulut Halı

850,00 

Ölçü: 85×120 cm
Malzeme: %100 Pamuk
-Doğal Boya
-El Yapımı
Çamaşır makinesinde yıkanabilir
Sertifikalar: ISO9001, 14002, 18001. Ayrıca çocuklar için yapılan düzenlemelere uyumlu doğrulayan AITEX (Teknolojik Tekstil Enstitüsü) sertifikasına sahiptir.

Stok kodu: lrn11 Kategoriler: ,

Açıklama

Odanızın vazgeçilmez parçalarından biri olmaya aday Lorena Canals  mutlu bulut halı , fonksiyonel olarak ihtiyacınızı karşılarken aynı zamanda aksesuar olarak göz dolduran bir üründür. Bunun yanı sıra neşeli gülümsemesiyle odanızın eğlenceli bir görüntüye sahip olmasını sağlar.

Tamamen el işçiliğiyle üretilen halımız 85×120’lik ölçüsünden dolayı tüm odalara uyum sağlayabilir. Bu halıda diğer Lorena Canals halılar gibi makinada yıkanabilir. %100 pamuk olduğundan ve doğal boya kullanıldığından dolayı bebeğinizin dostudur.

İşte bebek odalarınızın dekorasyonu için size birkaç fikir!

Erkek bebek odası, mobilyalarınızı siyah-beyaz bir kombin olarak benimserseniz zeminde soft bir gri halı tamamlayıcı olacaktır. Aynı zamanda gri perde ve uyku seti kullabilirsiniz. Duvarlarınızı siyah , beyaz ve gri stickerlarla süsleyebilirsiniz. Raflarınızda kullacağınız aydınlamalar ile güzel bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Kız bebek odalarınızda kırık beyaz bir mobilya seçerseniz , halınız tamamlayıcı olacaktır. Duvarlar için gri desenli bir duvar kağıdı kullanabilirsiniz. Duvar üzerine asılan tablolar, gizli aydınlatmalarla keyifle süsleyebilirsiniz.

Aranacak kelime