0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

180 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Bebek ve çocuk odasını düzenlerken mobilyadan sonra odayı en belirleyici olarak aksesuarlar gelir. Peki bu aksesuarların en başına sizce hangisini koymalı? Perde, raf aksesuarları ya da halı?  Bizce mobilyadan sonra en önemli parça halıdır. Odayı tamamlamanıza yardımcı olan en büyük üründür halı. Peki bebek ve çocuk odasına halı seçerken neye dikkat etmeli? Odanıza uyumlu olup olmamasından daha önemli olan içindeki malzemelerdir ve kullanımıdır. O zaman bütün bu kolaylıkları sağlayan halı markası ile tanıştıralım sizi. Lorena Canals 25 yıllık bir İspanyol markasıdır. En iyi hammaddelerin seçimi ve doğal malzemelerden yapılan bu halılar da artık burada. %100 pamuk ve makinede yıkanabilen bu halılara ulaşmak artık çok kolay. Renk ve desen konusunda da özgün çalışmaları ile büyük küçük demeden kendini sevdirmişti.

Lorena Canals Halı

Bebek ve çocuk odası için muhteşem renklere ve desenlere sahip olan bu marka sadece onlara yönelik değil salonunuz içinde halılar üretmiştir. Halıların ölçüleri genellikle 120×160 cm, 140×200 cm dir. Yuvarlak olanların ise çapları 120 cm ve 150 cm dir.  Odanıza kalan boşluğa göre bu halılardan bir tanesini tercih edebilirsiniz. Renkleri ve üzerindeki şekilleri ile genellikle bütün bebek ve çocuk odalarına uyum sağlamaktadır. Hiçbir halı boyutu bana uymuyor derseniz de halıyı karyola altına da koyabilirsiniz. Bu tarz odayı daha büyük ve ferah gösterebilir. Sizde evinize bir halı alarak bu deneyimi yaşamak istemez misiniz?

Lorena Canals ve Diğer Ürünleri

Sadece halılar üzerinde çalışmayan bu marka sizler için yastık, sepet ve battaniye gibi ürün çeşitliliğini de sunmaktadır. Yine aynı özelliklere sahip olan ürünleri makinede yıkayabiliyorsunuz. Halısı ile uyumlu sepetleri, duvar süslerini odasında görmek istemez misiniz? Hepside %100 pamuklu. Hem duvarlarına şıklık katan hemde odayı bütünleyici hale gelen bu ürünlere bir göz atmalısınız. Bu ürünlere online satışımızdan ve mağazadan da satın alma yapabilirsiniz.

Aranacak kelime