0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Gösterilen sonuç sayısı: 16

Bebeklerimiz için en yumuşak ve en sağlıklı kıyafetlerini giydirmek birinci görevlerimizden bir tanesidir. Peki hem sağlıklı hemde yumuşacık kıyafetler bulabilir miyim sorusuna da biz yardımcı olalım. LullaLucca markalı bebek ürünleri sizin bütün sorularınıza siz kıyafetlerine dokunduktan sonra yanıtlarınızı alacaksınız. Organik pamuk ve modal ipliklerin harmanlamasıyla elde edilen kumaşlardan üretilen lullalucca ürünleri hem bebeğinizin cilt dostu hem de doğanın güvencesi ile hassas vücudunu sarmalamaktadır. Bu kadar yumuşak olur mu dediğinizi duyar gibiyiz. Bu ürünlere dokunduğunuz zaman bizim hissetiklerimizi hissedeceksiniz.

Bebek Kıyafetleri

%50 organik pamuk ve %50 modal olan bu bebek kıyafetlerini gelin beraber inceleyelim. Soft renklerin buluşması ve modern çizgileri ile de ön plana çıkmaktadır. Alışagelmiş diğer bodylerden farklı renkleri ve desenleri bulabilirsiniz. Bu farklı renklerdeki bodylerin tabi ki farklı bedenleri de bulunmaktadır. 0-3, 3-6, 6-12 ay  beden seçenekleri ile sizleri bekliyor. Bordo,  soft lacivert, hipo ve pacman desenleri herkesin dikkatini çekmiştir. Omuz kısmında genişleyebilen zarf yaka modeli, bebeğinize kolay ve rahat giydirebilme kolaylığı sunar.  Çıtçıt kısımları tabi ki nikel içermemektedir. Ayrıca cildi tahriş etmemesi için ense kısmındaki etiketi baskı yöntemiyle yapılmıştır. Çok iyi nem transfer özelliği ile her iklimde bebeğinize konfor ve huzur sağlayacaktır.

LullaLucca Ürünleri

Peki lullalucca ürünleri sadece bodylerden mi oluşmaktadır. Tabi ki değil. Bodylerin yanı sıra; bere-önlük, çarşaf ve battaniyesi de bulunmaktadır. Sizlere ilk önce bere-önlükten bahsetmeye başlayabiliriz. Bunlarda aynı şekilde %50 organik pamuk ve %50 modal ipliklerinden yapılmaktadır. Bodylerin desenlerinden vardır ve standart ölçüdür. Böyle ikili bir takım fotoğraf çekimlerinde de çok tatlı olabilir.  Çarşaflarımız da aynı içeriği sağlamaktadır. bodylerdeki yumuşaklık çarşaflarda da vardır. Bebeğinizin elleri ve ayakları her zaman yumuşak bir zemin üzerinde olacaktır. Çarşaf ölçüleri 90×140 cm dir ve lastikli olduğundan kaynaklı küçük bebek yataklarınıza da gayet uyumlu olur. Battaniyeleri ise bütün takımlarına uygun renklerdedir. Yeşil ve bej rengi uyum sağlamaktadır.  80×90 cm ölçüsü ile çarşaf setleriniz ile çok rahat kombinleyebilirsiniz.  Siz de bu ürünleri denemek isterseniz cadde mağazamıza ya da onlinedan alarak ulaşabilirsiniz.

Aranacak kelime