0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Mavi Bulutlu Halı

1.450,00 

Doğal boyalar ile renklendirilmiş mavi rengi çocuğunuzda özgürlük hissini artırırken, bulut desenleri çocuğun hayal dünyasını geliştirir.

Ölçü: 120×160 cm
Malzeme: %100 Pamuk
-Doğal Boya
-El Yapımı
Çamaşır makinesinde yıkanabilir
Sertifikalar: ISO9001, 14002, 18001. Ayrıca çocuklar için yapılan düzenlemelere uyumlu doğrulayan AITEX (Teknolojik Tekstil Enstitüsü) sertifikasına sahiptir.

Stok kodu: lc08 Kategoriler: ,

Açıklama

Bebek ve çocuk odaları için seçeceğiniz özel eşyalar arasında halının önemi büyüktür. Hem çocuk odalarına güzellik katar hem de yerde çok vakit geçiren bebek ve çocuklar için mühim bir yer tutar. Mavi bulutlu halı bebek ve çocuk odaları için özel üretilmiş bir halıdır. Doğal boyalar ile renklendirilmiş mavi rengi çocuğunuzda özgürlük hissini artırırken, bulut desenleri çocuğun hayal dünyasını geliştirir. Sentetik içermeyen % 100 pamuklu yumuşacık bir halıdır. Renk ve desenleri doğal boyalar ile yapıldığından çocuğa zarar verici kimyasallar içermez. Çamaşır makinesinde yıkanabilme özelliği ile kolayca temizlenebilen anti bakteriyel özelliği vardır. Çocuk odası için çocuğun sağlığı ve ferah bir ortamda büyümesi için harika bir üründür.

Aranacak kelime