0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
İndirimde!

Mavi Tie-Dye Halı

850,00  723,00 

Çocukların yerde oyunlar oynayıp fazla vakit geçireceği düşünülüp % 100 pamuklu ve yumuşak dokudaki halıları denemeye ne dersiniz?

Ölçü: 150 cm çap
Malzeme: %100 Pamuk
-Doğal Boya
-El Yapımı
Çamaşır makinesinde yıkanabilir
Sertifikalar: ISO9001, 14002, 18001. Ayrıca çocuklar için yapılan düzenlemelere uyumlu doğrulayan AITEX (Teknolojik Tekstil Enstitüsü) sertifikasına sahiptir.

Stok Kodu: lc23 Kategoriler: ,

Açıklama

Bebek ve çocuk odaları için özel olarak üretilen mavi tie-dye halı üstün özelliklerde imal edilmiştir. Bebek ve çocukların sağlıklı bir ortamda büyümeleri gerektiği düşünülerek halı mikrop ve bakteri barındırmayan anti bakteriyel özellikte tasarlanmıştır. Bebek ve çocukların kimyasal maddeler ile teması sağlık açısından sakıncalı olduğu için doğal renklendiriciler ile renk ve desen verilmiştir. Bebek ve çocuk odasında kullanılacak halının sık yıkanması ile daha temiz bir ortam oluşturulabileceğinden yola çıkılarak çamaşır makinesinde yıkanabilir özellikte üretilmiştir. Çocukların yerde oyunlar oynayıp fazla vakit geçireceği düşünülüp % 100 pamuklu ve yumuşak dokuda imal edilmiştir. Renk ve desenleri odaya ferah ve ışık verir tarzdadır.

Aranacak kelime