0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Mavi Topos Halı

1.450,00 

Erkek çocukları için farklı halı modelleri bulmakta zorlanan aileler için tasarlanmış özel dokusu ve görünümü ile mavi üzerine yerleştirilmiş olan beyaz renkli puantiyeler çok şık bir görünüm katmış.

Ölçü: 120×160 cm
Malzeme: %100 Pamuk
-Doğal Boya
-El Yapımı
Çamaşır makinesinde yıkanabilir
Sertifikalar: ISO9001, 14002, 18001. Ayrıca çocuklar için yapılan düzenlemelere uyumlu doğrulayan AITEX (Teknolojik Tekstil Enstitüsü) sertifikasına sahiptir.

Stok kodu: lc42 Kategoriler: ,

Açıklama

Çocuğunuzun odasında değişiklik yapmak istediğinizde çocuk odasında yer alan halıyı değiştirerek işe koyulabilirsiniz. Erkek çocukları için farklı halı modelleri bulmakta zorlanan aileler için tasarlanmış özel dokusu ve görünümü ile mavi üzerine yerleştirilmiş olan beyaz renkli puantiyeler çok şık bir görünüm katmış. Erkek çocukların odalarında genellikle mavi renkler ağırlıkta olup, uygun halı seçimi ile odanın tasarımını ve dizaynını küçük dokunuşlarla değiştirebilirsiniz. puantiyeli halı seçiminde siz de mavi üzerine özenle yerleştirilmiş beyaz puantiyeli bu halıyı tercih ederek hayalinizde ki odayı ortaya çıkarabilirsiniz. Doğal özellikleri ve özel dokusu ile bebek ve çocuk odalarında güvenle tercih edeceğiniz mavi topos halı  çocuk odasının vazgeçilmezleri arasında yer alacak.

Aranacak kelime