0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

19 sonuç gösteriliyor

Küçük bebeklerimiz için yada çocuklarımız için oyun alanları oluşturmaya ne dersiniz? Bunun için ilk adımı nobodinoz markasına ait olan minder ve puflar ile atabiliriz. Bu minderler ve puflar sayesinde odanızda size ait bir köşe oluşturabilir. O köşede istediğiniz gibi oyunlarınızı oynayıp sütünüzü içip hatta kitabınızı okuyabileceğiniz bir yer haline gelebilir. Sadece tek minder ile değilde bir kaç minderi üst üste koyarak da odanızın daha renkli görünmesini sağlayabilirsiniz. Farklı tasarımları birbiriyle karıştırarak eğlenci bir oda haline getirebilirsiniz. Peki bu minderleri cibinlik ile bütünleştirmeye ne dersiniz? Minderinizin ya da pufunuzun aynı desenin de bir cibinlik düşünün. Sizce de çok tatlı olmaz mıydı? Bunların hepsini sadece tek bir köşede birleştirebilir ve bir kaç parça ile odanıza farklı hava katabilirsiniz.

Minder Modelleri

Bütün minder ve puflar organik pamuk olup  ABD orijin- GOTS – OEKO TEX SINIF 1 sertifikasına sahiptir. Bebeğinizin cildi için en iyi malzemeler kullanılmıştır. Ayrıca minderlerin kolay temizlenebilmesi için fermuar detayı da eklenmiştir. Çamaşır makinesinde kılıf için 30º maks, ağartıcı kullanmadan yıkayabilirsiniz. Sizde bebeğiniz için en iyisini istiyorsanız bu minderler ve puflar denenmelidir. Bebeklere oyun alanları yaratmak ayrıca onun oyun özgürlüğü de kısıtlanmamış olur. Kendi alanlarında rahatça oynayabilirler. Minderlerin desenlerinde hem kızlara uygun hem de erkeklere uygun modeller bulabilirsiniz. Hem renkleri ile olsun hem de tasarımlar ile küçüklerle beraber büyükleri de etkilemeye başarmıştır.

Minder ve Puf Fiyatları

En sevilen minder ve puflardan artık sizde çok kolay sahip olabilirsiniz. Bu güzel ve tatlı tasarım minderleri online sitemizden kolayca ulaşım sağlayabilir ve inceleyebilirsiniz. Minderlerin kalitesine göre uygun fiyatlara sahiptir. Minderler ve puflar organik pamuk olması ayrıca bebek ve çocuklara uygun olduğunu göstermektedir. Odanızda siz farklı tasarımlara yer vermek isterseniz Çiftehavuzlar mağazamıza yada Şişli Addresistanbul’daki mağazamıza bekleriz. Tarz sahibi çocukların tarz minderleri ve pufları için buradayız.

Aranacak kelime