0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Mint Büyük Örgü Aydınlatma

1.000,00 

Mint rengi hem kız hem erkek bebek odalarında en çok tercih edilen renklerden biri. Örgü aydınlatmaya da gerçekten çok yakışıyor.

– El yapımı
– Çap : 40 cm
– Yükseklik : 21 cm
– Abajur : %100 pamuk, boyalı
– Gövde :  Metal tel, elektrostatik boyalı
– Kablo : Dekoratif örgülü kablo
— İmalat süresi 3 haftadır.

 

Stok kodu: AY14 Kategoriler:

Açıklama

Her bir detayını günlerce, belki aylarca düşündüğünüz bebek odanız için biz de sizin yerinize bir şeyler düşünmeye çalışıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, estetik detaylarda saklıdır ve her anne adayı detaycıdır =) Bebek ve çocuk odalarınıza anne eliyle dokunuşlarda bulunup sizi memnun edebilmek bizi çok mutlu ediyor. Bu mint büyük örgü aydınlatma  de işte bu anne eli değmiş ürünlerimizden biri. Odanıza sıcacık bir hava verecek olan bu lambayı çok seveceksiniz. Özgün tasarımı ve pastel soft renk tonu ile çok içinize sinecek. Ayrıca, elde yıkanabiliyor olması da cabası. Küçük boyu da bulunan bu aydınlatmalarımızın farklı renklerini bir arada, farklı seviyelerde kullanarak daha da etkileyici bir görünüm elde edebilirsiniz.

Temizleme: Abajurun tozunu elektrikle süpürge ile alabilirsiniz.
Yıkanması gerektiğinde; Önce ampulu çıkartınız. Abajuru duya sabitleyen duy rondelasını çevirerek abajuru kablodan ve duydan ayırın.
abajuru maksimum 40 derecede sıcaklıktaki su ve az miktarda sıvı deterjanla köpütererek nazik bir şekilde yıkayınız.
Doğrudan gün ışığı almayan düz zeminde kurumaya bırakınız. Tamamen kuruduktan sonra abajuru duy rondelasıyla sabitleyin ve ampülü yerine takınız.

Aranacak kelime