0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Mint Küçük Örgü Aydınlatma

800,00 

Mint örgü aydınlatmalar hem kız hem erkek bebek odalarına çok yakışıyor.

– El yapımı
– Çap : 28 cm
– Yükseklik : 16 cm
– Abajur : %100 pamuk, boyalı
– Gövde :  Metal tel, elektrostatik boyalı
– Kablo : Dekoratif örgülü kablo
— İmalat süresi 3 haftadır.

 

Stok kodu: AY13 Kategoriler:

Açıklama

Miniğinizin odasında minik bir örgü aydınlatma kullanmak istemez miydiniz? Elinizde yıkayabileceğiniz bu harika mint küçük örgü aydınlatma dekoratif örgü kablosu ve elektrostatik boyalı metal aksamı ile çok da kaliteli. Bebek odalarında kullanılan eski tip şamdanlar ya da ayıcıklı ve fazla bebeksi lambalardan sıkılanlar için bu aydınlatmalar çok iyi bir alternatif. Pastel tonların ağırlıklı olduğu harika bir renk kartelası var. Bebeğinizin odasına hangisinin daha çok yakışacağına karar veremiyorsanız biz size seve seve yardımcı olabiliriz. Siparişinizden sonra 1-3 hafta arasında hazır olan lambaları isterseniz mağazamızdan, isterseniz web sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Yalnız uyaralım, aydınlatmayı takılmış bir şekilde yerinde görünce kendinizi bir anda kendi odanız için renk seçmeye çalışırken bulabilirsiniz.

Temizleme: Abajurun tozunu elektrikle süpürge ile alabilirsiniz.
Yıkanması gerektiğinde; Önce ampulu çıkartınız. Abajuru duya sabitleyen duy rondelasını çevirerek abajuru kablodan ve duydan ayırın.
abajuru maksimum 40 derecede sıcaklıktaki su ve az miktarda sıvı deterjanla köpütererek nazik bir şekilde yıkayınız.
Doğrudan gün ışığı almayan düz zeminde kurumaya bırakınız. Tamamen kuruduktan sonra abajuru duy rondelasıyla sabitleyin ve ampülü yerine takınız.

Aranacak kelime