0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Müslin Bebek Örtüsü Nedir?

Müslin Bebek Örtüsü Nedir?

Bebekler her şeyin en doğalını, en yumuşağını, en zarar vermeyenini hak ediyor ve anneler de bu ihtiyaçları karşılamada çok başarılı. Bugünlerde anne adaylarına en çok tavsiye edilen ürünler arasında müslin örtüler yer alıyor. Peki, müslin bebek örtüsü nedir ve ne işe yarıyor ki bu kadar ilgi görüyor? Firmamızda birçok seçeneği ile bulabileceğiniz müslin örtü aslında yeni bir icat değil. Büyükannelerimizin de bebekleri için tercih ettiği ve tülbent kumaşı olarak da bilinen bu kumaşın tarihi Mısırlılar dönemine dek ulaşıyor. Bebekleri kundaklamak amacıyla kullanılan bu yumuşak kumaşlardan bugün bebeği yatırabileceğiniz temiz alan ihtiyacını karşılamak üzere battaniye ya da omuz bezi olarak da yararlanılabiliyor.

İlgi Gören Özellikleriyle Müslin Bebek Örtüsü Nedir?

Müslin bebek örtüsü nedir sorusunu, bu malzemenin özelliklerinden yola çıkarak da yanıtlamak mümkün. Bu örtüler en fazla bebeğin hassas tenine zarar vermeyecek yumuşaklıkta olması ile dikkat çekiyor. Saf ve doğal yapısı ile medeniyetler boyunca annelerin ilgi gösterdiği bu kumaşlar dayanıklı ve nefes alan yapısı ile bebeğe daha sağlıklı ve kullanışlı bir dokuma sunuyor.

Müslin Bebek Örtüsü Nedir ve Nerede Kullanılır?

Müslin bebek örtüsü nedir ve nerede kullanılır derseniz annelerin hayal gücünü işaret ederiz. Bebeğini kucağına aldığı anda birçok ürüne yeni işlevler yükleme konusunda pratik zekaları gelişen anneler için müslin örtüler de birçok amaca hizmet ediyor. Yatarken bebeğin altına serilen bu örtüleri yatak dışında bebek arabası ve oto koltuğunda da kullanabilirsiniz. Bebeğiniz yeni oturmaya başladığında yere serebilir, emzirme ya da omuz örtüsü olarak kullanabilirsiniz. Müslin örtüleri deniz havlusu, oyun örtüsü, alt değiştirme bezi olarak da kullanmak mümkün.

Aranacak kelime