0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

175 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Bebek ve çocuk odası dekorasyonu yaparken nelere dikkat edersiniz? Ya da en çok mobilya mı , duvarlar mı hareketli olsun isterseniz? Aslında bebek ve çocuk odası dekorasyonu ile ilgili kafalarda bir çok soru oluyor.
Mobilyanın sade olduğu odalar da dekorasyona ağırlık verebilirsiniz. Nobodinoz dekorasyon tamamlayıcı olarak en iyi markalardan bir tanesidir. Ürünlerin malzemesi , kalitesi ön plandadır. Bebek ve çocuk odalarına uygun malzemelerden üretip karşınıza çıkarmaktadır.
Bir çok ürün çeşitliliğini barındıran Nobodinoz Barselona da başlamıştır. Ürünlerin bir kısmı %100 Organik Pamuk ve pamuk olarak vardır. Nobodinoz ürün çeşitliği tekstilden , duvar kağıdına kadar uzanmaktadır.

Nobodinoz

Bir marka düşünün aradığınız her şey var. Figürlü yastıklar, cibinlikler, sepetler, alt değiştirme minderi, kılıfı, duvar süsleri ve duvar kağıdı … Hem dokuları ile hem de renkleri ile herkesi kendine sevmeye başarmıştır. Yastıklarını sadece bebek ve çocuk odasında değil evinizin her köşesinde değerlendirebilirsiniz. Çocuk odalarını da daha eğlenceli hale nasıl getirebiliriz derseniz cibinlikler ile başlayabilirsiniz. Odada kendi alanlarını yaratabilirsiniz. Cibinlik altında istediği gibi kitabını okuyabilir , oyunlarını oynayabilir. Her odaya uygun yastıkları, sepetleri de bulabilirsiniz.

Nobodinoz Sepet

Odadaki en büyük yardımcılardan ve toparlayıcılardan bir tanesi de sepetlerdir. İsterseniz %100 organik pamuk ve kadifeden üretilmiştir. Farklı boylarda olup bir çok şeyi toparlamada yardımcı olur. Şifonyer üzeri kullanımda kremlerini taraklarını koyabilirsiniz. Yere koyulan sepetler de ise kirli sepeti, oyuncak sepeti olarak kullanabilirsiniz. Odanıza uygun renkleri beraber seçebiliriz. Oda dekorasyonlarını tamamlarken sepetler de çok önemli rol oynamaktadır. Odada renk tekrarı sağlar size . Odanızı süslerken ya da yeni oda yapmaya başladığınızda bize uğramayı unutmayın!  Bütün bu ürünleri hem mağazamızda hem de sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Aranacak kelime