0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Oyuncak Sepeti Hasır

Oyuncak Sepeti Hasır

Oyuncakları toplamak ve çocuğunuz istediğiniz zaman alabileceği şekilde gruplamak kolay değil. Farklı büyüklükte oyuncak sepeti hasır çeşitleri ile bunu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Hasır sepetler doğal dokusu ile çocuğunuz için güvenli bir kullanım sunuyor. Üstelik hasır oyuncak sepeti olarak web sitemizde kutu ya da sepet formunda farklı tasarımlar bulabilirsiniz. Oyuncak sepeti çocuğunuzun ne kadar ilgisini çekerse odayı toplama konusunda çocuğunuzdan yardım almanız o kadar kolaylaşacaktır.

Oyuncak Sepeti Hasır Tasarımları

Oyuncak sepeti hasır çeşitlerinde çocuğunuzun oda dekorasyonunu tamamlayacak alternatifler bulmanız mümkün. İkili setlerden alarak farklı büyüklükteki oyuncaklarınızı düzenli tutma olanağı elde edebilirsiniz. Odada kullandığınız diğer aksesuarlar ile uyumlu olarak deri detaylı sepetler ya da rengarenk püsküllü hasır sepetler kullanabilirsiniz. Bazı oyuncakların çocuğun her an görebileceği şekilde kalmasını arzu ediyorsanız açık sepetler işinize yarayabilir. Kapaklı kutu formundaki hasır sepetleri ise kapalı tutmak istediğiniz oyuncaklar için değerlendirebilirsiniz. Hasır oyuncak sepetlerinin ölçüleri de değişiyor. Bu sayede bebeğinizin yaş grubuna göre değişen boyutlardaki oyuncakları toparlayabilmek için uygun alanlar elde edebiliyorsunuz. Doğal görünümü korumak istiyorsanız hasırın doğal renginde ya da açık tonlardaki sepetleri tercih edebilirsiniz. Oyuncak sepetini de aksesuarlar arasında sayanlardansanız renkli ve dikkat çekici hasır sepetler sizi bekliyor.

Oyuncak Sepeti Hasır Temizliği

Çocuk odasına alınacak bir ürün söz konusu olduğunda annelerin aklına ilk olarak bu ürünün sağlıklı olup olmadığı ve nasıl temizlenebileceği geliyor. Oyuncak sepeti hasır çeşitleri makinede kullanım için uygun değil. Bu ürünleri nemli bir bez yardımıyla temizleyerek bebeğinize hijyenik bir oyuncak toplama alanı sunabilirsiniz. Bazı sepetlerde iç kısım kumaşla kaplı oluyor ve çıkarılabilir olan bu kumaş kısım da makinede yıkanabiliyor.

Aranacak kelime