0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Pembe Büyük Örgü Aydınlatma

1.750,00 

Son dönemlerin en gözde sarkıt avizelerinden örgü aydınlatma odanıza çok yakışacak.

– El yapımı
– Çap : 40 cm
– Yükseklik : 21 cm
– Abajur : %100 pamuk, boyalı
– Gövde :  Metal tel, elektrostatik boyalı
– Kablo : Dekoratif örgülü kablo
– İmalat süresi 3 haftadır.

 

Stok kodu: AY10 Kategoriler:

Açıklama

Bebek ve çocuk odası tasarımlarında genellikle aydınlatma en sona bırakılan kalem olur. Sona kaldığında da zaman azlığından ya da ebeveynlerin enerjisi kalmadığından hızlı bir şekilde çözülmeye çalışır. Halbuki, aydınlatma da diğer mobilya ve aksesuarlar kadar önemlidir bebek ve çocuk odası tasarımlarında. Hem görselliği hem de kullanışlılığıyla öne çıkan bu harika pembe büyük örgü aydınlatma sizi bu zor durumdan kurtarmak için burada. Tek tek elde pamuk iplikle örülen bu el emeği göz nuru sarkıtı almak için mağazamızı ziyaret etmenize bile gerek yok. Hemen buradan sipariş verebilirsiniz ve aydınlatmanız 10 ila 21 gün arasında size ulaşır. Size de sadece lambayı yerine taktırmak kalır. İki boy seçeneği ve birbirinden güzel bir çok renk seçeneği bulunan bu harika aydınlatmayı kaçırmayın.

Temizleme: Abajurun tozunu elektrikle süpürge ile alabilirsiniz.
Yıkanması gerektiğinde önce ampulu çıkartınız. Abajuru duya sabitleyen duy rondelasını çevirerek abajuru kablodan ve duydan ayırın.
Abajuru maksimum 40 derecede sıcaklıktaki su ve az miktarda sıvı deterjanla köpütererek nazik bir şekilde elde yıkayınız.
Doğrudan gün ışığı almayan düz zeminde kurumaya bırakınız. Tamamen kuruduktan sonra abajuru duy rondelasıyla sabitleyin ve ampülü yerine takınız.

Aranacak kelime