0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Pembe Kedi Uyku Arkadaşı

319,00 

Doodoo uyku arkadaşı, bebeğinizin uyandığını sensörleri sayesinde farkedip otomatik olarak çalışmaya başlar. Böylece, bebeğiniz alışık olduğu anne karnı sesi veya uyku müziğini duyarak tekrar uykuya dalar.

Renk: Pembe

Minik ses cihazı 3 adet AA kalem pil ile çalışır.

Ölçüler: 25 cm

Bakım: Peluş oyuncak 30 derecede elde veya makinada yıkanabilir. Düşük derecede kurutma makinasında kurutma yapılabilir. Her yıkamada peluş oyuncağı, içerisindeki dolgusu eşit dağılacak şekilde düzeltmenizi tavsiye ederiz.

DİKKAT: Yıkama yapmadan önce içindeki ses cihazını çıkarınız.

Belçika’dan ithal edilmiştir.

Stokta yok

Stok kodu: pku56 Kategoriler: ,

Açıklama

Bebeğinizin uyku ile arası yoksa ya da düzensiz bir uyku durumu yaşıyorsanız Pembe Kedi Uyku Arkadaşı sizin özellikle geceleri en büyük yardımcınız olabilir. Bebek, uykuya dalmadan önce nasıl bir ortamda ise, uyandığında da aynı ortamda olmak ister ve böylelikle yarım kalan uykusuna daha kolay devam eder. Bunun için, anne karın sesi ve güzel bir ninni içeriği mevcuttur. Ve içinde bulunan sensör sayesinde bebeğiniz uyku halinden uyanıp hareket ettiğinde, tekrar kaldığı yerden uykusuna devam eder. Ses seviyesini isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda bebeğiniz büyüdüğünde ise içindeki cihazı çıkartarak oyuncak olarak da kullanabilirsiniz. Makinede yıkanabilme özelliği ile de hijyene önem veren annelerin işini kolaylaştırmaktadır. Sizde hem kendi uykunuzu hem de bebeğinizin uykusunu önemsiyorsanız, bu ürünü internet sitemizden ve mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

Aranacak kelime