0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Pembe Küçük Örgü Aydınlatma

800,00 

Pembe örgü aydınlatma kız bebek odaları için sizce de çok güzel değil mi?

– El yapımı
– Çap : 28 cm
– Yükseklik : 16 cm
– Abajur : %100 pamuk, boyalı
– Gövde :  Metal tel, elektrostatik boyalı
– Kablo : Dekoratif örgülü kablo
– İmalat süresi 3 haftadır.

 

 

Stok kodu: AY9 Kategoriler:

Açıklama

Bebek ve çocuk odası tasarımlarında detaylar çok önemlidir. Ufacık dokunuşlar bile odaya tamamen farklı bir hava verebilir. Odanın nasıl aydınlatılacağı konusu da bunlardan biridir. Hem odanın tarzına ve konseptine uygun görsellikte, hem de bebek ve çocuk odası kullanımına uygun özellikte olması gerekir ve bu ikisini bir arada bulmak her zaman çok kolay olmaz. Bu konuda kurtarıcı olarak görebileceğiniz örgü aydınlatmalarımızı denemenizi öneriyoruz. Bu pembe küçük örgü aydınlatma sofa rengi ve tasarımıyla her odaya uyumludur. %100 pamuk olan ipi ışığı ne tamamıyla keser, ne de ampulü olduğu gibi görürsünüz. Özellikle, bebek odaları için ışık yayılımı uygundur. İstediğiniz aydınlık seviyesine ulaşmak için istediğiniz ampulü kullanabilirsiniz. Çok büyük olmayan odalarda küçük boyunu da kullanabileceğiniz bu harika örgü aydınlatmalarımızı elde yıkamak da mümkün! Buradan online olarak hemen sipariş verebilirsiniz.

Temizleme: Abajurun tozunu elektrikle süpürge ile alabilirsiniz.
Yıkanması gerektiğinde; Önce ampulu çıkartınız. Abajuru duya sabitleyen duy rondelasını çevirerek abajuru kablodan ve duydan ayırın.
Abajuru maksimum 40 derecede sıcaklıktaki su ve az miktarda sıvı deterjanla köpütererek nazik bir şekilde elde yıkayınız.
Doğrudan gün ışığı almayan düz zeminde kurumaya bırakınız. Tamamen kuruduktan sonra abajuru duy rondelasıyla sabitleyin ve ampülü yerine takınız.

 

Aranacak kelime