0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Bir sırt çantası düşünün kişiselleştirilebilir led ekranı olan ve telefonunuzdan da müdahale edebileceğiniz bir sistem. Telefonunuza indirebileceğiniz uygulama ile sırt çantası üzerine yazılar şekiller yapabilirsiniz. Çocuklar ve gençler için farklı renkte ve modele sahip olan bu çantaları kim istemez ki.   Led ekranlı bu sırt çantaları bisiklet ya da paten kayarken çevrenizdekilere uyarı anlamında da yardımcı olur. Sağa sola dönerken işaret vererek çevrenizdeki insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Pix Çanta

Pix ve mini model çantaları çok kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Ios ya da android uygulama mağazalarındaki pix backpack uygulamasını indirerek heyecanlı serüvene hazırlıklı olun. Uygulama ile çantanızı eşleştirdikten sonra ister yazınızı yazın, isterseniz hazır olan resimleri kullanın ya da kendi yaratıcılığınızı konuşturarak bir tasarım yapın. Gifler, animasyonlar artık sıt çantanızda.Bisiklet sürerken sinyal işareti oluşturma gibi özel seçenekler içeren widget’ları da kullanabilirsiniz. Bu özellik sayesinde bisiklet kullanmak ya da paten kaymak daha çok farklılaşacak.

Pix Akıllı Sırt Çantası

Eğlenceli ve heyecanlı bir deneyim yaşatacak olan pix akıllı sırt çantası artık bizimle. Hem çocuklar için hemde büyükler için tasarlanmış olan bu çantalar kullanım açısından da çok kolaydır. Sırtınızda kolaylıkla taşıyabilir istediğiniz yere rahatlıkla gidebilirsiniz. Akıllı sırt çantası içeriğinde laptop, powerbank, dosyalarınız, kalemler, su şişesi ya da mug için farklı bölmeler bulunuyor. İhtiyacınız olan her şeyi keyifle taşıyabileceğiniz akıllı sırt çantaları, sahip olduğu 10.000 mAh batarya ömrü ile 7 saat çalışabiliyor. Ayrıca akıllı led sırt çantasını alışagelmiş diğer okul çantalarından farklı bir tarz yaratabilir. Herkes tarafında dikkat çeken bu sırt çantalarını sizde incelemek ister misiniz? hem sitemizde bulunan videolarından ya da mağazamıza gelerek çantanın nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Aranacak kelime