0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

25 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

İndirimde!
Sepete Ekle

Avrupa standartlarında tasarlanmış olan blok oyuncakları hiç görmüş müydünüz? Rengarenk olan bu oyuncaklar çevre güvenliği standartlarına uygun şekilde üretilmiştir. Pixio App üzerinden kolayca hakkında bilgiler alınabilir. Blok oyuncaklar,  tasarım becerisini ve hayal gücünü arttıran oyun modelleri içinde yer almaktadır. Harika tasarımları merakla bekliyoruz bizlerde.  Çocukların severek oynayacağı ve zaman geçireceği bu pixio ayrıca üretkenliğini arttırmayı sağlayacaktır.

Pixio Manyetik Blok

6 yaş ve üzeri için uygun olan bu manyaetik bloklar sadece çocuklar için değil büyükler için de eğlence olmuştur. Farklı model ve farklı konsepteki manyetik parçalar 8x8x8 mm boyutundadır. İçerdikleri mıknatıs ile birbirleriyle kolaylıkla eşleşebilir ve istediğiniz bir şekil yapıp yaratıcılığınızı arttırabilirsiniz. Pixio manyetik blok eğlendirirken aynı zamanda el becerisini ve yaratıcı düşüncenin de gelişmesine katkıda bulunmaktadır. Diğer oyuncaklardan farklı ve ilgi çekici olan bu manyetik bloklar farklı tasarımlar oluşturabilir hayalinizdeki eseri ortaya çıkartabilirsiniz.Farklı bir hediye arayışında olanlar için bu manyetik blok oyuncağını önerebiliriz. Sadece çocuklar için değil büyükler için de çok farklı bir hediye olabilir. Denemeye ne dersiniz?
Bu keyifli setleri her yere taşıyabilir istediğiniz zaman da oynayabilirsiniz.

Pixio Oyuncak

Avrupa standartlarına uygun tasarlanmış olan bu manyetik oyuncak artık bizimle. Pixio modelleri, 8 bloklu paketlerden 1600 bloklu büyük setlere kadar farklı seçenekler ile karşınızda. Ayrıca Pixio App üzerinden kolayca hakkında bilgi alabilir , oyunlarınıza en eğlenceli yerden devam edebilirsiniz. Yaratıcılık için en kaliteli oyunu bu manyetik blok ile başlayabilirsiniz.
Manyetik bloklar içerisinde bot, flamingo, surprise gibi mini modellerin yanı sıra fazla parçalı mini ocean ya da mini mosters temalı bloklarla da karşılaşabilirsiniz. Sizde manyetik blokların nasıl durduğunu merak ediyorsanız mağazamıza ya da sitemizdeki videoları inceleyebilirsiniz.

Aranacak kelime