0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

36 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Belçikalı yaratıcı bir firma olan Play and go bebekler ve çocuklar için harikalar yaratmaya devam ediyordu. Çocukları mutlu edecek kaliteli ürünler tasarlamaya devam ediyorlar. %100 koton olup ve makinede yıkanabilen bu oyun matları inanılmaz. Ayrıca bebekler içinde daha kalın bir mat çıkartarak emekleme dönemlerinde dizlerin acımasını önlemektedir. Hayatımızın tamamını kaplayan ve gittikçe artan bu oyuncakları nasıl toplarız yada toplatmayı nasıl öğretiriz sorularını bize cevaplamışlardır. Toplarken de eğlenmeyi bulmuşlardı. Organize etmenin en kolay yolunu sizlere gösteriyor. Hem oyun matı olarak hemde oyuncak çantası olarak kullanabileceğiniz bu ürünü tavsiye ediyoruz. Bu özellikleri sayesinden bir yerden başka bir yere oyuncakları kolaylıkla taşıyabilir ve orada oyun matı üzerinde tekrar oynamaya devam edebilirsiniz.

Play And Go Oyuncak Çantası

Bebek ve çocukların en sevdiği oyuncakları en sevdiği matların üzerinde oynaması onlara ayrıca huzur verecektir. Play and go kullanılan malzeme dışında üzerindeki desenleri ile de dikkat çekmektedir. Tren yolu, araba yolu filli, bıyıklı, flamingo, diamond ve bunun gibi bir çok desene ev sahipliği yapıyor. Size göre hangisi daha uyumlu ise onu seçip hemen oyun oynamaya başlayablirsiniz. İsterseniz evde ya da bahçede hatta parkta bile bu oyun matları sayesinde oyununuzu rahatça oynayabilir, oyuncaklarınız dağılmadan tekrar toparlayıp eve getirebilirsiniz. Toplamayı öğreten bu oyuncak çantalarını sizde merak ettiğiniz değil mi?

Oyun Halısı

Oyuncakları artık odanızda oynamaktan sıkıldınız mı? Biraz da salon oynamak istiyorum dediğiniz noktada devreye bu oyun matları girmektedir. Kolayca toparlayıp salona geçtiğinizde de aynı şekilde kolayca açıp oyuna devam edebilirsiniz. Hem üzerindeki desenler ile bir oyun kurup daha da zevkli bir hale getirebilirsiniz. Bu tarz oyun matlarına siz de bakmak isterseniz online satışımız veya mağazamızda kolaylıkla bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Aranacak kelime