0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Gösterilen sonuç sayısı: 7

Sallanan Oyuncaklar gibi bebeklerin ve çocukların rüyalarını süsleyecek, büyük ve uzun süreli kullanabileceğiniz bir oyuncağa ne dersiniz?  Biz de bu oyuncaklarda ChildHome seçtik. ChildHome bebekler ve çocuklar için her şeyi düşünmüş. Onlar için özel hazırlanmış sallanan oyuncakları kim sevmez ki. Hem görüntüsüyle hem de rengiyle göz dolduran bu oyuncaklar bebekler ve çocuklar için özel tasarlanmıştır.  Keyif alarak binecekleri bu oyuncakları sizde evinizde görmek istemez misiniz? Onlar bunlarla vakit geçirirken siz de evinizdeki kalan işleri rahatlıkla bitirebilirsiniz. Çocuğunuz bu oyuncakları gördükten sonra odasında bolca vakit geçirecektir. İsterseniz beraber bu sallanan oyuncaklar ile oyun oynayıp bir yandan da eğitici yönünü de kullanabilirsiniz. Oyuncaklardaki renkleri söyleyip hangi oyuncağa biniyor ise onun hakkında bilgiler söyleyebilirsiniz. Daha sonra çocuğunuz size onlar hakkında kendi hayal gücünü de katarak anlatmaya başlayacaktır. Bebeğiniz sallanırken üstünde kendine ait olan şarkıları söyleyip daha da mutlu olacaktır. Genellikle bebeklerin ve çocukların sallanan oyuncaklar vazgeçilmezdir. Belki sizde vazgeçilmez bir sallanan oyuncak hediye alabilirsiniz. Bu sayede her sallanan oyuncak ile oynadığında aklına ilk siz geleceksinizdir. Bu ilkleri yaşamak için sallanan oyuncaklara bir göz atmalısınız.

Sallanan Oyuncak Modelleri

Sallanan oyuncaklar tüm AB güvenliği kurallarına uyumlu olup uzun kızaklar sayesinde düşme ve devrilme riskini azaltır. Bu oyuncaklarda mdf üzeri su bazlı boya kullanılmıştır. Bu oyuncakları uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu tür oyuncaklar denge ve koordinasyon becerisini arttırmaya yardımcı olur. Sallanan oyuncakların modellerine gelecek olursak hem kızlara hem de erkek bebeklere uygun renkleri vardır. Araba, fil, motor ve at modelleri mevcuttur. Motordaki renk seçenekleri sayesinde hem kıza hem de erkek bebeğe hediye olarak alınabilir. Motorlar ilk başta odasında bir aksesuar olarak kullanıp daha sonra onun da oynayabileceği bir oyuncak olabilir. 2 yaştan itibaren kullanıma uygundur. Yandan tutma yeri sayesinden güvenlikli bir şekilde sallanılabilir. Sallanan arabada gri ve kırmızı rengi mevcuttur. Aynı şekilde kız erkek ayırt etmeden rahatlıkla kullanılabilir. Odanıza Avrupai bir hava katacaktır. Arabalarda 2 yaştan itibaren kullanıma uygundur.
Fil sallanan oyuncak, yanlarındaki koruma sayesinde bebeğinizi rahatlıkla oturtabilirsiniz. Siz evinizin diğer işleriyle uğraşırken bebeğiniz güvenli bir şekilde sallanabilir. 12 aydan itibaren kullanıma uygundur.  At sallanan oyuncak asilliği ile odanıza ayrı bir hava katabilir. Fil ile aynı özelliklere sahiptir. Yanlardaki koruma güvenle sallanmasını sağlar.

Sallanan Oyuncak Fiyatları

Sallanan oyuncaklar uzun süreli kullanım ve sağlamlığı ile artık hep yanınızda. Su bazlı oluşu ve güvenlik açısından diğer sallanan oyuncaklara göre avantajlıdır. Siz de bebeğiniz için en iyisi olsun istersiniz. En iyisi için ChildHome ürünlerine bakabilirsiniz. Sunduğu özelliklere göre  diğerlerine göre daha avantajlı olup tercih sebebi olabilir. Modellerine göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Araba ve motor aynı fiyat kategorisine girmektedir. Fil ve at ise yanlarındaki korumaların aynı oluşu ve 12 aydan itibaren kullanıyor olmanız aynı fiyat kategorisini girmesini sağlamaktadır. Farklı markalarda farklı rakamlar görmüş olabilirsiniz. Özellikleri açısından avantajlı olup olmadığı önemlidir diye düşünüyoruz. Çocuklara uygun sallanan oyuncaklar için ChildHome güvenebilirsiniz.

Aranacak kelime