0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

TESLİMAT VE İADE

Teslimat:

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 10 iş günü (resmi tatiller ve hafta sonları hariç) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Sipariş ile özel üretilecek ürünlerin siparişlerinde teslimat 30 gün içinde gerçekleştirilecektir. Bu tür siparişlerde teslimat süresi ürün sayfasında belirtilmektedir. Resmi tatillerde ve Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Ürünlerimiz tarafınıza Sürat Kargo ile gönderilmektedir. Kargonuz ulaştığında, teslim formunu imzalamadan önce ürünü kontrol etmeniz gerekmektedir. Taşımadan kaynaklanan bir hasar var ise kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi iade edebilirsiniz. Paketi hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda, kargo şirketinden hasar tazmini yapamayacağımız için size de ücret iadesi yapılamayacaktır.

Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda veya tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması durumunda sizinle iletişime geçilecektir. Size ulaşabilmemiz için bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak doldurmanızı rica ediyoruz.

İade ve İptal:

Teslim almış aldığınız bir ürünü iade etmek isterseniz, siparişi teslim aldıktan sonraki 7 gün içerisinde kullanmadan, orijinal paketi ve ürünün kendisi herhangi bir hasar görmemiş şekilde, tüm aksesuarları ve tüm fatura kopyalarıyla birlikte bize geri gönderebilirsiniz. Ürünü kargoya teslim etmeden önce, size geldiği şekilde paketlemenizi rica ediyoruz. İade edeceğiniz ürünü “Caddebostan Mah. Hasan Ali Yücel Sok. Çiçek Apt. No:4/1A Kadıköy / İstanbul” adresine gönderebilirsiniz. İade/değişim yapılacak ürünün kargo ücreti alıcıya aittir.

Ürünü geri göndermeden önce bize iletişim kısmından ya da info@archimommies.com adresine e-posta atarak almış olduğunuz ürünü iade edeceğinizi bildirmenizi rica ediyoruz.

Tüketicinin isteği doğrultusunda özel sipariş ile üretilen ürünlerde iade ve değişim yapılamamaktadır. Ayrıca, oyun çadırları, silindir aydınlatmalar gibi stoklu olmayıp sipariş ile üretilen ürünler de kusurlu olmadığı sürece iade ve değişim kapsamı dışındadır.

İade edilecek ürünlerde, ürünle birlikte iade faturası da gönderilmelidir.

Ürün bedeli, ürün elimize ulaştıktan ve iadeye uygun olduğu görüldükten sonraki 5 iş günü içinde, havale/eft ile ödediyseniz banka hesabınıza, kredi kartı ile ödediyseniz de kartınıza iade edilecektir. Bankanıza bağlı olarak, kredi kartınıza iade edilen tutarı hesabınızda görmeniz birkaç gün sürebilir.

Kusurlu ürünlerde ise ürünü teslim aldıktan sonra 3 gün içinde ürünleri bize problemleri belirterek iletmeniz gerekmektedir. Kullanım hatasından kaynaklanan hasarlar kusurlu ürün kapsamına girmemektedir.

Aldığınız ürünü size ulaşmadan iptal etmeye karar verdiyseniz, ürün kargoya teslim edilmediyse siparişi hemen iptal edebiliriz.

Aranacak kelime