0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

25 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Her çocuğun odasına farklı duygular ve renkler katarak size bambaşka bir tarz sunuyor.  %100 Belçika tasarımı olup en iyi malzemelerden üretilmektedir. Hayvanların ayrıca peluş olması minikler için daha fazla sevilmesine neden oluyor. Wild and Soft yumuşaklığı, çocuklar ile hayvanlar arasındaki bağlar güçlenmesinde ve doğa sevgisiyle büyümesine neden olmaktadır.
Hayvanların orijinal görüntüye sahip olmasının sebeplerinden bir tanesi el işçiliği ile üretilmesidir.  CE sertifikalıdır.
Çocukların odası hayvanlar ile süslenecek ! En sevimli ve tarz odalar sizinki olacak.

Hayvan Başı Duvar Süsü

Yıllar sürecek bir dostluğun başlangıcı olmak ister misiniz?  Bu Wild And Soft hayvan başları çok farklı bir hediye alternatifi olabilir. İskandinav tarzı odaların vazgeçilmezi olan bu hayvan başlarını yakından görüp dokunabilirsiniz.
Mağazamıza gelerek çocuğunuzun ilk tepkisini de görebilirsiniz. En sevimli arkadaşlar hep yanı başınızda olacak. Hayvan başları çeşitliliği ile de ön plandadır. Hayvan başı duvar süsü denilince ilk akla bu seridir.
Odanızın duvarında çok küçük bir yer kaldıysa minik seriye göz atmanızı öneririz. Mini lovely set , mini safari set gibi hayvan başları da odanıza uygun olabilir. Bu minik setler 3 hayvandan oluşmaktadır.

Peluş Hayvan Kafası

El işçiliği ile yapılan bu peluş hayvan kafasını odanızda görmek ister misiniz?  Aslında sadece bebek çocuk odasında değil evinizin diğer odalarında da kullanabilirsiniz. Çalışma odası ya da salon gibi.. Bu sevimli hayvanları her gördüğünüzde daha çok mutlu olup , dışarıdaki dostlarımızı hatırlatacaktır. Çocukları da hayvan sevgisini aşılamak için çok iyi bir fırsat.
Onlarla konuşup oyunlarına bile dahil edebilirler. Çocukların hayal etmesini sağlar. Sizde bu hayale dahil olmak isterseniz mağazamızdan ya da sitemizden alışveriş yapabilirsiniz. Çocuklar en sevdiği peluşlar artık her yanı başınızda olacaktır.

Aranacak kelime