0 Items - 0,00 
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Yıkanabilir Halı Kullananlar

Yıkanabilir Halı Kullananlar

Bebeklerimizin ve çocuklarımızın odalarını dekore ederken genellikle dikkat ettiğimiz ilk şey görselliktir. Bunun yanında dikkat edilmesi gereken diğer önemli noktalar, dekorasyonda kullanılan ürünlerin kalitesi ve hijyenik şartlara ne kadar uygun olduğudur. Archimommies ürünleri size şıklığı, ferahlığı ve hijyeni bir arada sunuyor. Dekorasyonun en önemli parçalarından biri olan halıların temizlenme kolaylığına dikkat ederek sunduğumuz yıkanabilir halılarımızı çok seveceksiniz. 28 yıllık deneyimiyle hem şık hem de pratik ürünler sunan Lorena Canals’ın el yapımı kilim ve halılarını sizlerin hizmetine sunuyoruz. ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001 ve AITEX sertifikalarına sahip olan ürün, çocuklarınızın için tüm kalite ve güvenlik standartlarını karşılıyor. En iyi hammaddeler kullanılarak üretilen bu halılar, merak edenler için yıkanabilir halı kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye ediliyor.

Yıkanabilir Halı Kullananlar – Yıkanabilir Halı Özellikleri

Annelerin gönül rahatlığı ile kullanabileceği el yapımı yıkanabilir halılar makinede yıkanabilir, çevre dostudur ve %100 doğal pamuklu halılardır. Yıkanabilir halılar, kullanım kolaylığı ve hijyenik oluşları nedeniyle birçok kişi tarafından son dönemlerin en sevilen ürünleri arasında yer alıyor. Zanaatkârlar tarafından özenle üretilen bu yıkanabilir halılar, bebeğinizin ya da çocuğunuzun odasına ışığı getirecek. Sitemiz üzerinden zevkinize ve bütçenize uygun Lorena Canals yıkanabilir halıları tek tıkla sipariş edebilir, evinize renk katabilirsiniz. Birçok farklı tasarım, renk ve boyutlarda üretilen halılar hakkında merak ettiklerinizi, yıkanabilir halı kullananlar tarafından yapılan yorumları inceleyerek de öğrenebilirsiniz.

Yıkanabilir Halı Kullananlar – Yıkanabilir Halı Bakım ve Yıkama Talimatları

Yıkanabilir halı kullananlar tarafından dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta da ürünlerin bakım ve yıkama şekilleridir. Yıkanabilir halılarınızı, makinenizde maksimum 30 derecede, düşük ayarda yıkayabilir, güneşe uzun süre maruz bırakmadan düşük sıcaklıkta kurutabilirsiniz. Elektrik süpürgesi ile düzenli olarak temizleyebilir, uzun veya gevşek iplikler görürseniz de makasla kesebilirsiniz.

Aranacak kelime